Guzzanti GZ 122

Guzzanti GZ 122

Guzzanti GZ 122

výrobník ľadu

  • Vďaka kompaktnému dizajnu elegantnému prevedeniu sa pre tohto pomocníka nájde v kuchyni vždy miesto
  • Buď využijete jeho menšie rozmery a schováte ho niekam do poličky či skrinky, alebo využijete jeho moderný štýl a zvolíte viditeľné miesto na kuchynskej linke
  • Už za 24 hodín dokáže vyrobiť až 12 kg ľadových kociek
  • Môžete si vybrať z 2 veľkostí ľadových kociek
  • Nádoba na vodu má kapacitu až 2,2 litra a nádoba na ľad 0,7 kg

Neváhajte a kúpte si výrobník ľadu ešte dnes!

Kód výrobku: GZ122

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Špecialitky do kuchyne

Najpredávanejšie Špecialitky do kuchyne

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Výrobník ľadu Guzzanti GZ 122

Nezáleží na tom, či ste milovník večierkov, na ktoré ľad v nápojoch patrí, zástanca studenej limonády, ktorá vás v horúcom letnom dni osvieži, či majiteľ podniku, v ktorom sa bez týchto ľadových kociek nezaobídete. Či tak alebo onak, výrobník ľadu Guzzenti GZ 122 si vo vašom živote nájde svoje miesto. Vďaka kompaktnému dizajnu a elegantnému prevedeniu sa pre tohto pomocníka nájde v kuchyni vždy miesto. Buď využijete jeho menšie rozmery a schováte ho niekam do poličky či skrine, alebo využijete jeho moderný štýl a zvolíte viditeľné miesto na kuchynskej linke.

Nenahraditeľný pomocník

Už za 24 hodín dokáže vyrobiť až 12 kg ľadových kociek a na výber máte hneď 2 veľkosti kociek. Vďaka tomu nehrozí, že by vás postihol nedostatok, či zlá veľkosť. Nádoba na vodu má veľkosť až 2,2 litra a nádoba na ľad 0,7 kg. Aby ste vždy mali dokonalý prehľad, disponuje prístroj indikátorom prázdnej nádoby na vodu alebo plnej nádoby na ľad a priehľadným vekom pre ľahkú vizuálnu kontrolu procesu výroby.