Gorenje RF 60309 OCH

Tovar je vypredaný

Gorenje RF 60309 OCH

Kód výrobku: RF60309OCH
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Kombinovaná chladnička Gorenje RF 60309 OCH zaujme svojím retro štýlom. Zaoblené hrany a nerezové madlá ocení každý majiteľ tejto chladničky. Chladnička tmavo hnedej farby elegantne doplní každú modernú kuchyňu. Chladnička patrí do energetickej triedy A++. Nízka spotreba šetrí vaše výdavky. Celkový vnútorný objem 296 litrov zaručuje uskladnenie potravín pre veľké rodiny a nebudete musieť jazdiť často nakupovať.

Gorenje RF 60309 OCH ponúka chladničku s objemom 229 litrov. Dobrú orientáciu v uskladnených potravinách uľahčia sklenené police a LED osvetlenie. Nerezový držiak fliašumiestnený v hornej časti chladničky uchováva fľaše s minimálnym využitím miesta. Ovocie a zeleninu je možné skladovať v zásuvke v spodnej časti chladničky. Vnútri zásuvky je ideálna teplota a vlhkosť pre dlhšiu trvanlivosť potravín.

Mraznička umiestnená vo vrchnej časti ponúka drôtenú policu a priestor s dvierkami na mrazené potraviny. V letnom období iste oceníte misku na výrobu ľadu. Funkcia rýchleho zmrazovania SuperCool zamrazí potraviny na požadovanú teplotu a uchová tak ich typickú chuť. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu si chladnička Gorenje RF 60309 OCH uchová svoju teplotu po dobu 22 hodín.