Gorenje RCI 4181 AWV

Gorenje RCI 4181 AWV

Gorenje RCI 4181 AWV

Kód výrobku: RCI4181AWV

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
3
Skladom

S vstavanou kombinovanou chladničkou Gorenje RCI 4181 AWV v bielom prevedení budú vaše potraviny čerstvé a chutné omnoho dlhšie. Celkový objem 268 litrovvám poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny. Vďaka svojej nízkej spotrebe navyše patrí do energetickej triedy A+.

Vo vnútri chladničky s objemom 203 litrov sa nachádza 5 sklenených políc, 1 polica na mliečne výrobky, 2 priehradky na vajcia (6x) a 2 zásuvky na ovocie a zeleninu. O osvetlenie celého vnútorného priestoru sa postará štandardné bočné osvetlenie. Možnosť zmeny strany otvárania dverí vám uľahčí jej umiestnenie. Ovládanie celej chladničky je mechanické.

Mraznička s objemom 65 litrov je vybavená funkciou rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá pri zapnutí zníži teplotu až na -24° C, čím sa zachovajú všetky vitamíny a minerálne látky v práve vložených potravinách. Približne po 2 dňoch sa funkcia automaticky vypne a teplota vo vnútri mrazničky sa vráti do pôvodného nastavenia. Vnútri mrazničky sa nachádzajú 2 koše pre uchovávanie zmrazených potravína 1 kôš určený práve pre rýchle zmrazenie. Nechýba tu ani praktická miska na ľad. Jej mraziaci výkon činní 9 kg/24 hoda pokiaľ dôjde k výpadku prúdu či inej poruche, vaše potraviny zostanú v poriadku po dobu ďalších 15 hodín.

Gorenje RCI 4181 AWV
Gorenje RCI 4181 AWV