Gorenje K 67337 AX

Gorenje K 67337 AX

Gorenje K 67337 AX

Kód výrobku: K67337AX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Kombinovaný sporák MORA K 140 AW 229,00
214,00
Skladom
3
Skladom

Kombinovaný sporák Gorenje K 67337 AX v nerezovom vyhotovení patrí do energetickej triedy A. Vďaka šírke 60 cm vám ponúkne nadštandardnú plochu pre varenie a veľký objem rúry. Hravo tak pripravíte aj väčšie množstvo jedla naraz. Rúra aj horáky sa ovládajú pomocou ergonomicky tvarovaných otočných gombíkov. Pomocou dotykových elektronických hodín PET nastavíte napríklad dĺžku doby pečenia, odpočítavanie času, aktuálny čas či detskú poistku.

Na plynovej varnej doske sa nachádzajú 4 varné zóny a 2 liatinové nosné mriežky, pre lepšiu stabilitu hrncov. Vysoko účinné horáky s elektrickým zapaľovaním vám zaručia nižšiu spotrebu plynu a zároveň skvelé výsledky varenia. Pre získanie ešte väčšej pracovnej plochy možno horáky prikryť skleneným vekom.

Varné zóny:

  • Ľavá predná: Štandardný horák ø 6.9 cm, 1.9 kW
  • Pravá predná: Veľký horák ø 9.4 cm, 3 kW
  • Ľavá zadná: Štandardný horák ø 6.9 cm, 1.9 kW
  • Pravá zadná: Malý hořák ø 4.6 cm, 1 kW

 

Objem multifunkčnej rúry BigSpacečiní 67 litrov. K dispozícii máte 8 spôsobov ohrevu, medzi ktorými nechýba napríklad gril či funkcia rozmrazovania. Navyše môžete piecť na viac plechoch zároveň, takže v jednej chvíli bez problémov pripravíte hlavný chod súčasne s prílohou. Vďaka svojmu klenutému HomeMade tvaru rúry môže vzduch rovnomerne prúdiť okolo práve pripravovaného jedla. Docielite tak ideálnych výsledkov, vaše jedlo bude navonok chrumkavé a vnútri krásne šťavnaté. Spolu s ventilačným systémom Multiflow 360° môžete piecť na všetkých 5 úrovniach. Vo vnútri rúry sa nachádza praktické osvetlenie, vďaka ktorému môžete kontrolovať priebeh pečenia aj cez zatvorené dvierka, čím zabránite zbytočnému úniku tepla z rúry pri neustálom otváraní. Tiež dvere Compact Door tvorené dvojitým sklom a reflexnou vrstvou bránia úniku tepla a tým šetria energiu. Spolu s dynamickým chladiacim systémom DC majú dvierka i steny rúry stále nízku teplotu. Nemusíte sa tak obávať zbytočných popálenín. Rúra aj plechy sú tvorené z vysoko kvalitného smaltu EcoEmaila dvere sú z vnútornej strany celosklenené. To všetko vám ešte viac uľahčí čistenie. Navyše je rúra vybavená funkciou Cleaning+. Súčasťou rúry je 1 hlboký smaltovaný plech na pečenie, 1 plytký smaltovaný plech na pečenie a 1 rošt rúry.

Spôsoby ohrievania:

 
Horné a dolné vyhrievacie teleso
Infra gril
Infra gril a ventilátor
Spodné vyhrievacie teleso a ventilátor
Dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom
Malý infra gril
Rozmrazovanie
AquaClean
Gorenje K 67337 AX
Gorenje K 67337 AX