Menu
Menu

Gorenje K 57364 AWG

Gorenje K 57364 AWG

Gorenje K 57364 AWG

Kód výrobku: K57364AWG

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Priaznivcov tradičného varenia v modernej podobe poteší voľne stojaci kombinovaný sporák Gorenje K 57364 AWG v bielej farbe so skleneným poklopom. Tento sporák je skutočne na technologickej špičke. Ponúka ako 4 varné zóny s integrovaným elektrickým zapaľovaním - dve štandardné, jednu úspornú a rychlohorák, tak multifunkčnú rúru ExpertCook s 10 programami. S tradičnými programami pripravíte pestrú škálu pečených pokrmov, a ak si budete chcieť dopriať do chrumkava opečené mäso, zvolíte funkciu gril. Spotrebič sa pritom radí do úspornej energetickej triedy A, takže nebude zaťažovať vaše vreckáu.

S týmto sporákom sa už nemusíte báť úniku plynu do domácnosti. Horáky aj rúra sú vybavené bezpečnostnou poistkou pre vaše bezpečie. Tá vypne prívod plynu okamžite, ak dôjde k zhasnutiu plameňa, napr. z dôvodu pretečenia vody z hrnca. Liatinové mriežky zaisťujú lepšiu stabilitu riadu pri varení. Programovateľnými digitálnymi hodinami si môžete nastaviť čas varenia.

Rúra s objemom 59 l ponúka najvyšší komfort pri pečení. Na výber máte z mnohých nastavení vrátane teplovzdušného pečenia a grilu. Vďaka predprogramovaným funkciám môžete ľahko rozmrazovať mrazené potraviny alebo napríklad nahriať vaše taniere. Komfort stolovania tak bude ešte vyšší. Špeciálna pizza funkcia vám umožní vytvoriť chrumkavú kôrku na vašej pizzi.

Čistenie kombinovaného sporáka Gorenje K 57364 AWG je tiež hračkou. Sklenené veko zabráni usadzovaniu prachu na varnej doske, ľahko sa utrie a navyše vytvorí z hornej strany vášho spotrebiča ďalšiu odkladnú či pracovnú plochu. Čistotu v rúre môžete ľahko udržiavať vďaka funkcii AquaClean. Ľahkú manipuláciu s horúcimi plechmi zaisťujú teleskopické výsuvy, takže vaše ruky zostanú v bezpečí.

Rúra má dvierka z dvojitého skla, takže sa o ňu vaše deti nepopália, a je vybavená praktickou priehradkou na skladovanie plechov. Hlboký plech, plech na pečenie, rošt a otočný grilovací ražeň - to všetko je štandardnou súčasťou vybavenia. Priebeh pečenia môžete ľahko sledovať vďaka vnútornému osvetleniu v rúre. Gorenje K 57364 AWG je skutočne praktický sporák za skvelú cenu.

Spôsob ohrevu

Gorenje K 57364 AWG
Gorenje K 57364 AWG