Menu
Menu

Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime

Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime

Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime

Kód výrobku: NUVI2597LMT

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Pokročilá autonavigácia Garmin Nüvi 2597T poskytuje doživotnú aktualizáciu podrobné mapy 45 štátov Európy. Dotykový 5 "otočný displej podporuje zobrazenie ako na šírku, tak aj na výšku a uvidíte na ňom obľúbené aktívne radenie do jazdných pruhov či náhľady križovatiek. Bluetooth technológie navigácie slúžia pre pripojenie mobilného telefónu. Aktualizácia je dostupná až 4x do roka pomocou bezplatnej aplikácie Garmin Express . Bezplatné dopravné spravodajstvo RDS-TMC- Nüvi 2597T vám zadarmo vďaka vstavanej rádiovej anténe sprostredkuje dopravné hlásenia systému TMC. Výhoda spočíva v tom, že navigácia automaticky vyhľadáva dopravné hlásenie a v prípade komplikácie na zvolenej trase vykreslí túto informáciu do mapy a upozorní vás akusticky i vizuálne. Pokiaľ to situácia dovoľuje a bude časovo výhodnejšie sa prekážke vyhnúť, potom navigácia vypočíta náhradnú trasu a upozorní na možnú časovú úsporu.

auto navigácia Garmin nüvi 2597LMT

Technológia Garmin Real Directions vám poskytuje za jazdy jasnejšie navigačné inštrukcie, napríklad: "Za stanicou odbočte vpravo". Vďaka týmto jasnejším hlasovým pokynom sa viac venujete riadeniu vozidla, aby bolo nutné príliš často sledovať displej navigácie. Náhľady križovatiek Navigácia nüvi 2597 pomáhajú na viacprúdových komunikáciách sa správnym zaradením do jazdného pruhu, a to buď funkcií photoReal Junction View (foto náhľad križovatky) alebo Active Lane Guidance (aktívne radenie do pruhov). Aktívne radenie do jazdných pruhov, na rozdiel od fotografie, informuje pomocou živej simulácie prebiehajúcej na displeji, v ktorom jazdnom pruhu sa má s automobilom držať.

auto navigácia Garmin nüvi 2597LMT 5

Navigácia umožňuje handsfree pripojenie mobilného telefónu.K telefonovaniu sa využíva vstavaný mikrofón a reproduktor samotnej navigácie. Pri väčšine mobilných telefónov dochádza k preneseniu informácie o volajúcom, takže sa na displeji navigácie zobrazí jeho meno a dotykom potom hovor prijmete alebo odmietnete. Bezplatne stiahnuteľné aplikácie Smartphone Link pre iPhone či Android vám skrz internetové pripojenie telefónu umožní zobraziť napríklad informácie o "živej" dopravnej situácii na trase alebo počasie v cieľovej destinácii. Aplikácia umožňuje aj prenos obľúbených miest, naposledy vyhľadávaných položiek alebo online hľadanie v databáze Foursquare .

Nüvi 2597 ukazuje navigačnú mapu po celú dobu navigácie vrátane zobrazenia ikon vybraných skupín bodov záujmu (čerpacie stanice, bankomaty, reštaurácie), aktuálne aj povolené rýchlosti, názvy ulice po ktorej idete aj kam budete odbočovať. Súčasne je schopná pomocou vyskakovacej lišty upozorniť na dopravné komplikáciealebo školskú zónu. Do voliteľnej bočnej lišty ľubovoľne navolíte ďalšie tri údaje (napr .: vzdialenosť do cieľa, čas príchodu, nadmorskú výšku alebo trasové počítadlo).

Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime
Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime
Garmin Nüvi 2597T Europe Lifetime