Game

Game

Game

Kód výrobku: 0

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

Nielen obývacie izby potrebujú stopercentnú pozornosť. Rovnako dôkladní musíte byť pri zariaďovaní detskej izby. Nevyhovujúce prostredie môže mať negatívny dopad na pohodu dieťaťa. S detským nábytkovým programom Game sa nemusíte obávať toho, že by ste vášmu dieťaťu nedopriali to najlepšie.

Vďaka skutočne veľkému množstvu jednotlivých prvkov môžete vašim deťom zariadiť takú miestnosť, ktorá bude zodpovedať ich individualite. Keďže je každý obmedzený aj rozmermi miestnosti, môžete si byť istí, že je program skutočne natoľko variabilný, že letmo vyriešite aj tento problém.

Nemôže byť ani pochýb o tom, že vďaka nemu bude v detskej izbe dostatok úložného priestoruna oblečenie, hračky či pomôcky do školy. Aj svetlý dekor je presne to pravé, či izbu presvetlí a opticky zväčší. Neutrálna farebnosť je perfektným podkladom pre ďalšie dekorácie, ktorými si deti radi ozdobia izbu.

Všetko je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vysoko odolný. Pevné a robustné prevedenie ešte o to viac podčiarkuje stabilitu a kvalitu produktu. Niektoré prvky sú mobilné, preto môže byť priestor neustále prispôsobovaný vlastným potrebám detí.

Game
Game