Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická

Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická

Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická

pre dospelých, Počet hlavic kefky v balení 3 kusov, Nabíjateľný , Časovač , Biela

Kompaktní dobíjecí sonický kartáček Dr.Mayer GTS2050UV čistí tvoje zuby pomocí moderní sonické (zvukové) technologie. Ta je prokázána jako jedna z nejefektivnějších a nejšetrnějších při odstraňování zubního plaku. Sonická technologie je velmi šetrná k dásním a jejímu okolí, zároveň však poskytuje důkladné vyčištění a to i mezizubních prostor, které jsou často zanedbávané.

Neváhej a pečuj a své zuby a dásně jako profesionál!

Kód výrobku: GTS2050UV

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Elektrické kefky

Najpredávanejšie Elektrické kefky

1
2
Skladom
3

Sonická kefka

Kompaktná dobíjacia sonická kefka Dr.Mayer GTS2050UVčistí vaše zuby pomocou modernej sonickej (zvukovej) technológie. Tá je preukázaná ako jedna z najefektívnejších a najšetrnejších pri odstraňovaní zubného povlaku. (V porovnaní s oscilačným a ručným spôsobom čistenia zubov.) Sonická technológia je veľmi šetrná k ďasnám a ich okoliu, zároveň však poskytuje dôkladné vyčistenie a to aj medzizubných priestorov, ktoré sú často zanedbávané. V týchto neošetrených miestach sa usádza povlak a dochádza k množeniu baktérií, vďaka ktorým vzniká zubný kaz alebo zápal ďasien a následná paradontóza.

Automatický časovač

Súčasťou modelu Dr.Mayer GTS2050UV je tiež praktický automatický časovač, ktorý vás prevedie celým čistením ústnej dutiny. Je nastavený na 2 minúty, ktoré sú zubnými lekármi odporučenou dobou pre čistenie zubov. Táto doba je ešte rozdelená na intervalový 30 sekundový časovač, vďaka ktorému budete venovať rovnakú pozornosť všetkým častiam úst.

3 režimy čistenia

Elektrická kefka GTS2050UV vytvorí až 31 000 vibračných cyklov za minútua ponúka 3 čistiace režimy: základný, jemný, masáž. Vďaka ním si prispôsobíte intenzitu a štýl čistenia podľa svojich potrieb. Hlavica kefky je vyrobená z vysoko kvalitných štetín od popredného výrobcu DuPont. Jemne očistí povrchové nečistoty zo zubov, ktoré tak budú prirodzene belšie.

Balenie obsahuje 3 čistiace hlavy, 1 telo kefky, dobíjaciu základňu a UV sanitizééru. Kefka je vybavená NiMH batériou, ktorá poskytuje dlhú výdrž.

UV sanitizér

Hlava kefky je veľmi citlivé miesto pre množenie baktérií. Po každom vyčistení zubov je teda potrebné dbať na jej dôkladné očistenie. Samotná výmena hlavy kefky je odporúčaná raz za tri mesiace. Model GTS2050UV je však vybavený UV sanitizérom, ktorý pomocou ultrafialového svetla zlikviduje až 99,99% baktérií na čistiacej hlave a zabraňuje tak množeniu baktérií v kefke. Sanitizér disponuje 7 minútovým časovačom. Aktivuje sa automaticky pri zatvorení veka. V prípade, že dôjde k otvoreniu veka skorej, než dobehne čistiaci cyklus, UV žiarovka sa okamžite vypne.

Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická
Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická
Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická
Elektrická zubná kefka Dr. Mayer GTS2050UV, sonická