ELECTROLUX ZB3230ST

ELECTROLUX ZB3230ST

ELECTROLUX ZB3230ST

Kód výrobku: ZB3230ST

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Ostatné tyčové vysávače

Najpredávanejšie Ostatné tyčové vysávače

1
Skladom
2
Skladom
3
Batériová metla Kärcher KB 5
63,72
Skladom

Tyčový vysávač ELECTROLUX ZB3230ST

Tyčový vysávač ELECTROLUX ZB3230ST by mal byť základným vybavením každej domácnosti. Jedná sa o praktického pomocníka, ktorý sa pýši kvalitnou iítiovou batériou TurboPower. Jedná sa o šiesť-článkovú batériu, ktorá na jedno nabitie, ktoré trvá 4 hodiny, vydrží v prevádzke až 45 minút. Máte teda istotu, že stihnete upratať celý váš dom. O tom, že je potrebné vysávač dobiť, vás včas upozorní svetelný indikátor. Nečistoty sú zachytávané do špeciálnej nádoby s objemom 0,5 litra. Nebudete tak musieť neustále kupovať nové papierové vrecká. Akonáhle sa nádržka naplní, jednoducho jej obsah vysypete do odpadkového koša a môžete ďalej pokračovať v upratovaní.

 Jednoduché ovládanie 

Tyčový vysávač ELECTROLUX sa pýši funkciou EasySteer™, vďaka ktorej je možné s týmto pomocníkom otáčať až o 180 °. Je tak zaistená 100% flexibilitaa predovšetkým ľahké manévrovanieako na plávajúcej podlahe, tak na koberci. Veľkou výhodou je aj LED osvetlenie. To sa postará o to, že nevynecháte ani to najmenšie zrniečko prachu a vaša domácnosť tak bude dokonale čistá.

 Univerzálne použitie

Aby ste sa dočkali tých najlepších výsledkov, a to aj na ťažko dostupných miestach, pýši sa tyčový vysávač ELECTROLUX funkčným dizajnom 2v1. Ide o to, že počas chvíľky z neho môžete vytvoriť praktickú ručnú verziu, ktorá vám zaručí maximálnu flexibilitu. Bez problémov tak vysajete omrvinky na kuchynskom stole či linke, odstránite zvieracie chlpy zo sedačky, alebo bahno a iné nečistoty z interiéru vášho vozidla.

 Technológia BrushRollClean

Určite poznáte tú nepríjemnú situáciu, kedy sa vám počas vysávania do hubice zamotajú vlasy, chlpy alebo iné vláknaa vy ju potom musíte pracne čistiť. Našťastie prišla firma Electrolux s praktickým riešením – technológiou BrushRoll Clean. Ide o to, že jednoduchým zošliapnutím pedálu, ktorý sa nachádza na ľavej strane vysávača, sa hubica týchto nečistôt zbaví sama. Vy tak ušetríte množstvo času, ktorý by ste inak museli venovať údržbe prístroja.

ELECTROLUX ZB3230ST
ELECTROLUX ZB3230ST