Electrolux ZB 5108

Electrolux ZB 5108

Electrolux ZB 5108

Kód výrobku: ZB5108

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Ručný akumulátorový vysávač Electrolux ZB 5108 na suché aj mokré vysávanie je výborným pomocníkom nielen pre upratovanie v domácnosti, ale aj pri údržbe interiéru automobilu. Model s vodným odlučovačom je obdarený pokročilou technológiou plynovej turbíny pre optimalizáciu prúdenia vzduchu a zvýšenia podtlaku, ktoré zabezpečia silnejšie prúdenie vzduchu a vyššie sanie než kedykoľvek predtým. Praktický dobíjací stojanček je možné pripevniť na stenu. Nechýba ani LEDkontrola stavu dobíjania a vybitia.

Bezvreckový ručný vysávač Electrolux ZB 5108 sa vďaka svojim kolieskam stal jedným z najobľúbenejších na trhu. Kolieska uľavujú od námahy rukám i pažiam. Vďaka tomu sa vysávač ľahko používa a má dobrú manévrovateľnosť, ale navyše nové mäkké kolieska chránia povrchy pred poškriabaním. Model si poradí aj s omrvinkami na obruse, pretože vďaka kolieskam nedochádza k nasávaniu tkanín.

Dobíjací vysávač Electrolux ZB 5108 vytvára cyklonické prúdenie, ktoré víri prach v nádobe a filtre tak zanášané menej. Čím čistejší filtre, tým vyšší je sací výkon.

Bezdrôtový vysávač Electrolux ZB 5108 je vybavený štrbinovou hubicou, ktorá je zabudovaná, takže je vždy po ruke, keď ju potrebujete. Hubicu možno ľahko vysunúť; pri svojej dĺžke 8 cm sa ľahko dostane do zásuviek v kuchyni alebo medzi vankúše pohovky. Vďaka dômyselnému dizajnu držadla vysávač ľahký úchop a rovnako ľahko sa používa. Či už chcete vysávať pracovné plochy alebo police vo výške hlavy, toto držadlo vám poskytne dobrý a pevný úchop.

Electrolux ZB 5108
Electrolux ZB 5108
Electrolux ZB 5108