Electrolux EWS 1066 EDS

Electrolux EWS 1066 EDS

Electrolux EWS 1066 EDS

Kód výrobku: EWS1066EDS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Výkonná, praktická a ľahko ovládateľná - taká je práčka Electrolux EWS 1066 EDS. Jedná sa o model s predným plnením, ktorý poskytuje kapacitu 6 kg. Veľkokapacitný spotrebič však má stále kompaktné rozmery, preto ho bez problémov umiestnite aj do menších domácností. Zaiste Vás poteší veľmi nízka spotreba, vďaka ktorej sa práčka radí do energetickej triedy A++. Pri praní tak šetríte svoje financie aj životné prostredie. Neopomenuteľný je tiež atraktívny dizajn. Moderné tvary a strieborné farebné prevedenie oživia Vašu domácnosť.

K dispozícii Vám je veľké množstvo pracích programov, medzi ktorými nechýba predpierka, cyklus na ľahké žehlenie, ekonomické pranie, program na hodváb, extra plákanie, program na pranie vlny, závesov i perín alebo športovej bielizne a iné. Programy možno veľmi ľahko navoliť pomocou otočného voliča a dotykových tlačidiel umiestnených na ovládacom paneli. Vďaka veľkému LCD displejusi potom môžete zvolenú funkciu skontrolovať.

Práčka Electrolux EWS 1066 EDS bola vybavená pokročilou technológiou TimeManager, Nerobte kompromisy a prispôsobte pranie svojim potrebám. Absolútnu kontrolu nad časom zaisťuje tiež funkcia oneskorený štart. Spotrebič je opatrený tiež množstevnou automatikou FuzzyLogic, ktorá chytro zhodnotí množstvo bielizne v práčke a podľa toho nastaví množstvo vody a výkon, pri ktorom bude práčka prať. 

Výrobca nezabudol ani na bezpečnosť, preto nechýba detská poistka a ochrana proti pretečeniu. Pre maximálnu stabilitu je práčka opatrená 4 nastaviteľnými nožičkami

Electrolux EWS 1066 EDS
Electrolux EWS 1066 EDS
Electrolux EWS 1066 EDS
Electrolux EWS 1066 EDS