Electrolux EWP 1274TOW

Electrolux EWP 1274TOW

Electrolux EWP 1274TOW

Kód výrobku: EWP1274TOW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Pranie bielizne ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Práčka Electrolux EWP1274TOW poskytne vášmu oblečeniu tú najvyššiu možnú starostlivosť a vám umožní venovať sa iným činnostiam. Inteligentné funkcie, ktorými je táto práčka vybavená, optimalizujú proces prania tak, aby bol výsledok čo najlepší a náklady čo najnižšie. Vďaka tomu sa práčka Electrolux EWP1274TOW pýši zaradením do úspornej energetickej triedy A++. Šetrí zároveň vašu peňaženku i životné prostredie.

Stáva sa vám, že potrebujete odísť, ale čakáte až na skončenie prania? Vďaka funkcii TimeManagersa vám to s práčkou Electrolux EWP1274TOW nestane. Jednoducho nastavíte čas, kedy má byť bielizeň vypraná a v danú dobu ju už len vyberiete. Pomocou funkcie odložený štart môžete oddialiť začiatok pracieho cyklu tak, aby bol pripravený až vy budete potrebovať. V prípade, že máte len ľahko špinavú bielizeň, môžete skrátiť prací cyklus a naopak, v prípade potreby ho môžete aj predĺžiť.

Technológia Fuzzy Logic dávkuje množstvo vody a pracieho prostriedku podľa váhy náplne. Zbytočne tak nespotrebuje viac ako je nutné. Medzi bežnými pracími programami (bavlna, syntetika, jemné, ...) nájdete aj špeciálne programy na vlnu a na hodváb, ktoré poskytnú šetrnú starostlivosť aj týmto citlivým materiálom. Špeciálne dávkovače pre tekuté i sypké pracie prostriedky uvoľnia prací prostriedok v správnu chvíľu tak, aby bol vždy všetok použitý. Protipenový systém odstraňuje nadmerné množstvo peny, čo znižuje účinnosť prania.

Práčka Electrolux EWP1274TOW je vybavená mnohými bezpečnostnými prvkami. Kontrola vyvažovania náplne eliminuje vibrácie a hluk. Ochrana proti pretečeniuúčinne bráni nechcenému úniku vody z práčky. Bezpečie najmenších zaručuje detský zámok.

Electrolux EWP 1274TOW
Electrolux EWP 1274TOW
Electrolux EWP 1274TOW