Electrolux EWF 1287 HDW

Electrolux  EWF 1287 HDW

Electrolux EWF 1287 HDW

Kód výrobku: EWF1287HDW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Práčka Electrolux EWF 1287 HDW v bielom prevedení, s prehľadným displejom a otočným gombíkom pre nastavenie pracieho programu. Na 1 prací cyklus vyperie práčka 8 kg bielizne pri spotrebe, ktorá sa značí ako A+++. Práčka Electrolux EWF 1287 HDW teda šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vaše peniaze.

Vďaka výborne navrhnutým XXL dverám nie je problém dostať dovnútra práčky aj objemnejšie kusy bielizne. Už nebude problém prať ani záclony.

Fyzický vzhľad a praktickosť práčky Electrolux EWF 1287 HDW dopĺňa aj výborná výbava. Programy prania sú: zap/vyp, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, rýchly, para - osvieženie, para - syntetika, para - bavlna, vlna plus, džínsy, plákanie, odstreďovanie/vypúšťanie, periny a ľahké športové pranie.

Ďalšie funkcie, ktoré dopomôžu k maximálnemu zžitiu sa s práčkou sú: výber teploty, výber otáčok, extra plákanie, štart/pauza, zap./vyp., My Favorites, časový manažér - možnosť skrátenia pracieho cyklu, časový manažér - možnosť predĺženia pracieho cyklu, predpierka, ľahké žehlenie, oneskorený štart.

Práčka s parou, ktorá zároveň uľahčuje žehlenie- profesionálne systémy prania bielizne značky Electrolux používajú na osvieženie jemných kusov bielizne a na odstránenie pokrčenia paru. S touto práčkou to môžete aj vy. Parné programy šetrne vyhladia pokrčenie a odstránia pachy, a mnoho kusov oblečenia je tak opäť pripravených na nosenie za naozaj krátku dobu. Ostatná bielizeň sa navyše ďaleko ľahšie žehlí.

Nechýba ani kontrola vyvažovanie náplne bubna, oneskorený štart, protipenový systém, bezpečnostný zámok alebo napúšťací hadice s ochranou Aqua Control.

Electrolux  EWF 1287 HDW
Electrolux  EWF 1287 HDW