Electrolux ESF 4200LOW

Electrolux ESF 4200LOW

Electrolux ESF 4200LOW

Kód výrobku: ESF4200LOW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Umývačky riadu

Najpredávanejšie Umývačky riadu

1
Skladom
2
3
Skladom

Nová voľne stojaca umývačka Electrolux ESF 4200 LOWv bielom prevedení predstavuje luxusnú voľbu pre náročných uživateľov, ktorí nemajú príliš priestoru v kuchyni. Tento elegantný spotrebič má šírku len 45 cm, a preto sa vojde i do tej najmenšej kuchynskej linky, pritom však dokáže umyť až deväť sád riadu súčasne. Radí sa do energetickej triedy A, čo znamená, že sa jedná o umývačku šetrnú k životnému prostrediu, s ktorou nebudú vzrastať vaše účty za elektrinu. Spotreba vody na dávku riadu činí len 9,5 l.

Umývačka riadu Electrolux ESF 4200 LOWvám dáva na výber z troch teplôt vodya piatich šikovných programov -Normal 65°, QuickPlus 65°, opláchnutie a čakanie, Eco 50° a Intensive 70°. Program Intensivesi poradí i s najväčšou špinou a so zaschnutými zbytkami jedla, program Ecopredstavuje najlepšiu voľbu z hľadiska úspory vody a energie, a program pre opláchnutie vám umožní omyť zvyšky jedla z vloženého riadu, než umývačku úplne naplníte.

Ak už sa rozhodnete pre akýkoľvek program z ponuky, účinnosť mytia i sušenia je zaručená. Vďaka prehľadnému usporiadaniu ponuky a praktickému otočnému voliču možno veľmi jednoducho zvoliť požadovaný program. S ovládaním si tak poradí skutočne každý. Kdo rád nechává umývačku bežať cez noc, iste ocení jej nízku hlučnosť 49 db(A), vďaka ktorej prebiehajúci program nebude nikoho budiť zo spánku.

Táto samostatná umývačka je vybavená radou praktických funkcií, ktoré vám uľahčia jej používanie. Mytíie riadu môžete odložiť až o tri hodiny vďaka funkcii odloženého štartu. Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla v podobe LED kontrolky vás upozorní, keď bude potrebné tieto suroviny doplniť. Množstevníá automatika FuzzyLogicvyhodnotí naplnenie umývačky a upraví podľa toho spotrebu vody. Spínací plavák sa stará o to, aby pri poruche nedošlo k zaplaveniu kuchyne, a zastaví prívod vody do spotrebiča. Vnútro Umývačky v sebe skrýva dolný kôš s pevnými tanierovými poličkami, nastaviteľný horný kôš so skladacími poličkami na šálky a kôš na príbory.

Electrolux ESF 4200LOW
Electrolux ESF 4200LOW