ELECTROLUX EHH 3634 F9K

ELECTROLUX EHH 3634 F9K

ELECTROLUX EHH 3634 F9K

Kód výrobku: EHH3634F9K

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
3

Power boost

Radi varíte a preto hľadáte spoľahlivú a výkonnú varnú dosku, ktorá by vám pomohla uvariť vaše obľúbené dobroty? Indukčná varná doska Electrolux EHH 3634 F9K vás iste nesklame, ponúkne vám 4 varné zóny vybavené funkciou Booster - posilnenie výkonu. V prípade potreby tak môžete ešte viac skrátiť dobu varenia. Automatické rýchle zahriatie zaručuje, že dosiahnete nastavenú teplotu za čo najkratší čas. Nemusíte tak zbytočne dlho čakať, než sa vám rozohreje panvica alebo začne variť voda.

 

Časovač

Zabudovaný časovač vám umožní jednoducho plánovať varenie. Stačí nastaviť dobu, po ktorú sa má jedlo pripravovať a zvyšok môžete nechať na doske Electrolux EHH 3634 F9K. Po uplynutí nastavenej doby sa doska vypne a ohlási koniec akustickým signálom.

Stop+Go

Varenie môžete kedykoľvek prerušiť. Stačí sa dotknúť tlačidla STOP+GO a všetky aktívne varné zóny sa prepnú na najnižšiu teplotu. Po ďalšom stlačení tlačidla môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Detská poistka

Detská poistkazabraňuje náhodnému zapnutiu a prevádzke varného panela.   

Indukčná technológia

Indukčná technológia predstavuje najrýchlejší, najbezpečnejší a najefektívnejší spôsob varenia na varnom paneli. Navyše vďaka presnému ovládaniu môžete okamžite prepnúť prudké varenie alebo opekanie na mierne prihrievanie. Všetky indukčné varné panely Electrolux sú vybavené funkciou automatického rozpoznávania varnej nádoby. Dokážu určiť tvar a veľkosť hrnca alebo panvice, takže zaisťujú, že sa zohrieva iba dno varnej nádoby a okolité povrchy zostanú bezpečne chladné na dotyk. Varný panel nezohrieva drobné predmety, napríklad lyžicu omylom položenú na jeho povrch.

ELECTROLUX EHH 3634 F9K
ELECTROLUX EHH 3634 F9K