electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ

electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ

electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ

Kód výrobku: EHF46241FK_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Unavuje Vás varenie na starom plynovom sporáku? Vďaka sklokeramickej doske Electrolux EHF46241FKsa z nudného varenia stane zábava. Jedná sa o varnú dosku s tromi normálnymi zónamia jednou dvojitou zónou. U každej zóny nechýba ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý Vás upozorní pred dotykom horúceho priestoru alebo vďaka nemu naopak môžete využiť horúcu zónu pre rozpustenie čokolády, rozmrazovanie potravín či prihriatie mlieka.

Sklokeramická doska je vhodná do domácností s deťmi. Jej dotykové ovládanie je veľmi jednoduché a kompaktné, funguje so zvukovou odozvou a poskytuje Vám väčší priestor pre splnenie Vašich kulinárskych fantáziou. Vďaka nej budete mať aj pri letmom pohľade perfektný prehľad o stave varení. Doska je vybavená dômyselnou detskou poistkou, ktorá zabezpečí varnú dosku v čase, keď ju nevyužívate. Môžete si tak byť istí, že Vaše deti budú v bezpečí aj pri divokej hre v kuchyni.
 
Skvelou vlastnosťou sklokeramických dosiek je výborná stieratelnosť, vďaka ktorej bude vaša kuchyňa vždy čistá a uprataná. Stačí zľahka zotrieť a vďaka sklokeramickému povrchu je všetka špina ihneď preč. Čistenie tak prebieha bez námahy a s najväčším pohodlím. Skvelý dizajn so skosenými hranami je už potom len čerešničkou na torte.
 
Tiež inštalácia varnej dosky je veľmi jednoduchá a to vďaka prichycovaciemu systému. Pri plánovaní varnej zóny máte úplne voľné ruky a môžete si svoju kuchyňu zorganizovať tak, aby Vaše varenie bolo vždy nielen pohodlné, ale aj kreatívne. Sklokeramická platňa Electrolux EHF46241FKsa skvele hodí skutočne do každej kuchyne.
 
Rozmiestnenie zón:
 
Ľavá predná zóna: dvojitá Hi-light - 750 / 2200W Ø 120 / 210mm
Ľavá zadná zóna: Hi-light - 1200W Ø 145mm
Pravá predná zóna: Hi-light - 1200W Ø 145mm
Pravá zadná zóna: Hi-light - 1800W Ø 180mm
electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ
electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ
electrolux EHF46241FK ROZBALENÉ