ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ

ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ

ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ

Kód výrobku: EDB6150_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

Naparovacia žehlička Electrolux EDB 6150 s príkonom 2400W v sebe snúbi perfektné výsledky, jednoduché používanie a istotu bezpečnostných opatrení. Funkcia trojakého automatického vypnutia automaticky vypne žehličku po 8 minútach, keď stojí vo vzpriamenej polohe, a po 30 sekundách, keď je položená na bok alebo lícom nadol na žehliacej ploche. Bezpečnostné akustická a svetelná kontrolka signalizuje, že sa žehlička vypne alebo že je opäť pripravená na žehlenie. Nahriatie na maximálnu teplotu dosiahne za 53 sekúnd.

Naparovacia žehlička Precision4Safety disponuje žehliacou plochou Resilium 500, ktorá hladko a spoľahlivo vyžehlí rozličné druhy vášho oblečenia. Výdatná dávka pary 180 g vám pomôže zbaviť sa pokrčenia jednoduchým stlačením tlačidla. A premenlivá para v rozsahu 0-40 g/min, ktorá je rozvádzaná 500 otvormi v žehliacej doske, vyhladí vaše oblečenie rýchlo a účinne.

Medzi ďalšie vlastnosti žehličky Electrolux EDB 6150 patrí samočistiaca funkcia, anti-drip, vodný filter, anti-calc systém. Vstavaný odvápňovací systém zaručuje dlhú životnosť odstraňovaním minerálov z vody. Nebudú sa Vám teda upchávať naparovacie otvory, ani z nich nebude odpadávať biely prach. Extra veľká nádržka na vodu (350 ml) sa ľahko plní a umožňuje dlhšie žehlenie bez potreby dopĺňať vodu. Vďaka tomu je žehlenie ešte pohodlnejšie.

ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ
ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ
ELECTROLUX EDB 6150 ROZBALENÉ