Menu
Menu

Edimax IC-3115W

Edimax IC-3115W

Edimax IC-3115W

Kód výrobku: IC3115W

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Domácnosť, záhrada a hobby

Najpredávanejšie Domácnosť, záhrada a hobby

1
Skladom
2
3

Jednoducho použiteľná domáca IP kamera Edimax IC-3115W v bielom prevedení svojou činnosťou dopomôže k bezpečnejšiemu domovu. Vďaka bezdrôtovej prevádzke si kameru môžete ľubovoľne umiestniť, čo dopomáha k jednoduchému monitoringu domácnosti.

Vďaka širokouhlému objektívu 1,7 mm (ekvivalent objektívu 28 mm), pokrýva uhol záberu 74,8 stupňov a je schopná zachytiť širokú scénu. V kombinácii so snímacím prvkom CMOS 1,3 megapixela získate vysoko kvalitné videosekvencie s rozlíšením až 1280 x 960 bodov pri frekvencii 30 snímok za sekundu. 

Jednoduché je aj jeho nastavenie. Vďaka technológii Plug-n-View môžete nastaviť sieťovú kameru Edimax pomocou niekoľkých krokov. Veľká výhoda kamery Edimax IC-3115W je schopnosť automatického pripojenia k zariadeniu "cloud". Môže tak byť dostupná vzdialene prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača a Vy môžete mať prehľad o dianí v domácnosti kedykoľvek a kdekoľvek. Plug-n-View značne uľahčuje sledovanie a zabezpečenie Vášho domova.

Výpočet skvelých vlastností ale týmto nekončí. Na kamere Edimax IC-3115W je jednoducho možné si nastaviť zapnutie nahrávania v prípade detekcie pohybu vo zvolených sektoroch. Potom je len na Vás, či budete chcieť zhotovovať statické snímky či videozáznam.

 

  • širokouhlý objektív
  • videozáznam aj statické snímky
  • pripojenie na video kedykoľvek a kdekoľvek
  • jednoduchá inštalácia
Edimax IC-3115W
Edimax IC-3115W
Edimax IC-3115W