Eco Bubble

Práčky s technológiou Eco Bubble prinášajú výnimočné pracie schopnosti spolu s perfektnou starostlivosťou o tkaniny. Táto technológia využíva silu bublín, ktorá maximalizuje prací výkon a navyše šetrí energiu.

Eco Bubble je unikátna technológia prania od spoločnosti Samsung. Zaisťuje efektívne a súčasne veľmi úsporné pranie aj pri nízkych teplotách. Systém od samotného začiatku prania vytvára bohatý penový vankúš prostredníctvom vody, pracieho prostriedku a vstrekovania vzduchu. Pena potom preniká do tkanín oveľa efektívnejšie. Eco Bubble ušetrí oproti bežnému praniu na 40 °C až 70 % energie.

Samsung Eco Bubble

Eco Bubble využíva jedinečný generátor vzduchových bublín. Vo vode sa vytvárajú bublinky, ktoré rozpúšťajú a aktivujú prací prostriedok, ktorý potom do bielizne preniká rýchlejšie a rovnomernejšie. Prací prostiedok sa tak dostane ku každému vláknu a pranie je kvalitnejšie aj pri výrazne nižších teplotách. Úspora energie je tak zaistená pri každom praní. Vyskúšať môžete napríklad program Super Eco 15 °C, ktorý je maximálne úsporný a šetrný ku tkaninám, alebo program Bavlna 60 °C, ktorý trvá len 135 minút.

Výhody oproti iným pracím technológiám

  • efektívne pranie aj pri nízkej teplote vody
  • úspora energie až 70 %
  • dlhodobé zachovanie kvality tkanín
  • vzduchový generátor vytvára množstvo bublín, ktoré preniknú hlboko do tkaniny spoločne s pracím prostriedkom, takže je efektívne využívaný
  • šetrný ku každému typu tkaniny

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape