Diva - Komoda (biela/orech)

Diva - Komoda (biela/orech)

Diva - Komoda (biela/orech)

Kód výrobku: 167-0004/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

V príjemnom prostredí sa každý cíti oveľa lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, čo utvára rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám. Práve nádherou oplývajúcej prvky a doplnky sú tou drobnou bodkou, ktorá navodia pocit svojbytnosti.

Ak máte v obývačke nedostatok úložného priestoru, skúste sa poobzerať po nejakej komode. Tá ponúka praktický úložný priestor, ktorý však nezaberá celú stenou. Na vrchnú dosku komody sa krásne hodí dekorácie, kvety a alebo napríklad rodinné fotografie. Navyše na stenu nad komodu možno umiestniť obraz, hodiny či nejakú inú dekoráciu. Tou ideálnou voľbou pre vás môže byť napríklad komoda zo série Diva.

Diva komoda je účelným a efektívnym využitím úložného priestoru, ktorý ocení každá domácnosť. Táto komoda má dve dvierkatri zásuvky. Je možné ho doplniť všetkými druhmi bytových doplnkov, ktoré spríjemnia pobyt v danej miestnosti. Povrchová úprava je v lesklom vyhotovení.

 

Výhody:

  • osvetlenie
  • 2x dvierka, 3x zásuvky

Materiál:

  • LDTD
  • dekor: biela / orech

Dodanie:

  • demontované
Diva - Komoda (biela/orech)