DE'LONGHI TRRS 0715E

DE'LONGHI TRRS 0715E

DE'LONGHI TRRS 0715E

Kód výrobku: TRRS0715

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Radiátor DE'LONGHI TRRS 0715

Dodajte svojmu domovu viac útulnosti pomocou radiátora DE'LONGHI TRRS 0715 . Vďaka nemu si budete môcť užívať príjemnú teplotu, ktorá vám zlepší náladu a uľahčí relaxáciu. Veľkou výhodou je, že sa z neho stane aj originálny módny doplnokVýrobca si totiž dal záležať na tom, aby sa prístroj hodil do všetkých miestností. Tento praktický pomocník disponuje patentovanou batériou, ktorá je o 35 % väčšia, než je tomu pri tradičných modeloch. Maximálny výkon vykurovania je 1 500 W, takže si môžete byť istí, že teplota v miestnosti, kam radiátor umiestnite, bude presne taká, aká vám najviac vyhovuje. Samozrejmosťou je aj úložný priestor pre kábel, ktorý sa stará o to, aby nedošlo k jeho zničeniu.

 

Izbový termostat

Radiátor disponuje automatický nastaviteľným izbovým termostatom, ktorý udržuje vami nastavenú teplotuTermostat je navrhnutý tak, aby ovládanie bolo čo najjednoduchšie a aby ste si mohli užívať stále teplo domova.

Praktické kolieska

Aby ste si mohli teplo dopriať v akejkoľvek miestnosti vo vašom dome, disponuje radiátor DE'LONGHI špeciálnymi kolieskami. Tie sú na prístroji už predmontované a zaisťujú ľahké a rýchle premiestňovanie z jednej miestnosti do druhej. Nebudete si tak musieť do každej izby kupovať špeciálneho pomocníka, ale bude vám stačiť jeden jediný.

Funkcia Real Energy

Pri výrobe radiátora DE'LONGHI boli dodržané tie najprísnejšie podmienky, vďaka ktorým sú zaručené len tie najlepšie výsledky. Produkt je navrhnutý tak, aby poskytol až 100% výkon a silu. Bez problémov tak dosiahne vami požadovanú teplotu naozaj behom chvíľky. Dočkáte sa tak príjemného tepla, a pritom ušetríte veľa energie.

Unikátny dizajn batérie

De'Longhi TRRS 0715 má nielen pôsobivý dizajn, ale aj dôležitú funkciu. Vďaka unikátnemu tvaru batérie je zaručená maximálna tepelná výmena a efektivita.

 

DE'LONGHI TRRS 0715E
DE'LONGHI TRRS 0715E
DE'LONGHI TRRS 0715E
DE'LONGHI TRRS 0715E
DE'LONGHI TRRS 0715E