Menu
Menu

Dell S2240T

Dell S2240T

Dell S2240T

Kód výrobku: S2240T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory

Najpredávanejšie Monitory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dotykový Full HD s rozlíšením a VA panelom je zárukou prirodzených farieb z akéhokoľvek uhla pozorovania. Monitor Dell S2240T je určený pre užívateľov, ktorí ocenia najmodernejšie technológie a inovatívny vzhľad. Naplno vám otvorí svet Windows 8 a jeho schopnosť snímania až desiatich dotykov súčasne.

 

Flexibilné zariadenie

Vďaka pokročilému dizajnu podporuje panel nastavenia uhlu sklonu v širokom rozsahu až 60 ° a zaisťuje tak dokonalé pohodlie. Na jeho čelnej ploche navyše nevystupuje rámik, takže sa ľahko dotknete aj oblastí na okrajoch pracovnej plochy. Dizajn monitora ponúka jedinečnú flexibilitu vďaka upraviteľnému podstavcu, ktorý je možné podľa potreby roztiahnuť a sklopiť. Na monitore potom môžete kresliť alebo písať. Toto flexibilné riešenie bude vynikajúce pre učebne, domáce kancelárie, kliniky a iné profesionálne zariadenia.

 

Skvelé vlastnosti

Okamžite vás uchváti vďaka dynamickému kontrastu 8 000 000: 1, čo zaručí úplne vierohodný a bezchybný obraz, ktorý si užijete bez deformácií aj pri najjemnejších prechodoch medzi farbami. Výsledok je maximálna energetická efektivita prezentovaná nízkou prevádzkovou spotrebou 20 W. Pridajte k tomu dvojicu moderných digitálnych vstupov v podobe HDMI, DVI-D a získate ideálne zobrazovacie prostriedky pre každý počítačový kútik. Viacdotykový displej môžete ovládať pomocou Vašich dotykov, ponúka 10 dotykových bodov. Monitor je ideálne prispôsobený pre dotykové ovládanie vo Windows 8 a 10.

 

Nízká spotreba

Monitor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Monitor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Vynikající je také spotřeba, která je až o 28,57% nižší než předchozí generace dotykových monitorů Dell. S funkcí PowerNap lze ztlumit monitor po dobu, kdy jej nepoužíváte. Monitor vyhovuje normám ENERGY Star a splňuje certifikaci EPEAT Silver pro ochranu životního prostředí.

Hlavné vlastnosti

  • 21,5" s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 bodov
  • jas 250 cd/m2, doba odozvy 12 ms
  • pozorovacie uhly 178°horizontálne a 178° vertikálne
  • HDMI, DVI-D, VGA, USB2.0 a audiokonektory.
Dell S2240T
Dell S2240T
Dell S2240T