D-Link DIR-880L

D-Link DIR-880L

D-Link DIR-880L

Kód výrobku: DIR880L

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

D-Link DIR-880L je elegantný router, ponúkajúci ultimátne bezdrôtové možnosti pripojenia maximálnou rýchlosťou. Vďaka vylepšenej technológii AC SmartBeam™ a duálnemu režimu na dvoch kanáloch ponúka kvalitný prenos signálu bez ohľadu na typ prenášaných dát.

Rýchlosť, ktorú môžete dosáhout pri sťahovaní dát, môže dosiahnuť závratných hodnôt až 1,9 Gbps na oboch kanáloch (Dual-band), s ktorým dokáže pracovať. V rovnaký čas môžete na kanále s frekvenciou 2,4 GHz napr. prezerať internet či kontrolovať maily a zároveň na druhom kanáli s frekvenciou 5 GHz sťahovať veľké množstvo dát, či streamovať HD video. To všetko bez prerušovania alebo výpadkov a navyše si funkciu Quality of Service (QoS) nechať automaticky regulovať tok dát, pre ešte efektívnejšie spracovanie.

Funkcia mydlink™ je geniálne riešenie pre kompletnú kontrolu vašej domácej siete. Môžete sledovať, kto je pripojený, aké webové stránky navštevuje s možnosťou zablokovania prístupu. To všetko a ešte viac obslúžite cez webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu dostupnú pre Android a iOS.

Pripojením USB úložiska k routeru môžete ľahko vytvoriť osobné online úložisko a pristupovať k súborom odkiaľkoľvek z vašej siete. Nezáleží na tom, či sa jedná o pracovné dokumenty, zbierku filmov alebo hudby. Navyše, ak nainštalujete aplikáciu SharePort™ pre Android alebo iOS, môžete takto zálohovať aj súbory z mobilných zariadení. Ku každej zložke alebo súboru navyše môžete nastavovať prístupové práva a určovať tak, kto bude mať k dátam prístup.

Hoci to vyzerá zložito, D-Link DIR-880L disponuje možnosťou jednoduchého nastavenia cez mobilnú aplikáciu QRS (Quick Router Setup). Jednoducho tak pripojíte router do siete a nastavíte z pohodlia gauča, bez nutnosti znalosti počítačových sietí.

D-Link DIR-880L
D-Link DIR-880L
D-Link DIR-880L