CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ

CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ

CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ

Kód výrobku: CUBOTX9_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
2
Skladom
3
Skladom

Veľmi zaujímavým smartphonom sa stal CUBOT X9. Toto zariadenie disponuje špičkovým výkonom a hardvérom, a to aj napriek jeho veľmi priaznivej cene.

Telefón stojí na veľmi výkonnom 8-jadrovom procesory s taktom 1,4 GHz pre každé jadro. Tomu sekunduje systémová pamäť o veľkosti 2 GB. Táto kombinácia zabezpečí absolútne bezproblémový a plynulý chod všetkých aplikácií spustených v prostredí operačného systému od Googlu Android 4.4 KitKat. Vďaka dobre odladenému systému a vysokému výkonu nebude multitaskingu brániť už vôbec nič. Sledovať obrázky, videá či webové stránky budete na kvalitnom IPS displejio veľkosti 5" s HD rozlíšením. Použitý IPS panel je veľmi precízne spracovaný a zaisťuje čitateľnosť aj za priameho slnečného svitu.

Užívateľov, ktorí radi fotia, poteší hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx. To je pri telefóne v tejto cenovej kategórii naozaj výnimočné. S hlavným fotoaparátom drží krok aj predná kamerka s rozlíšením 8 Mpx. Telefón tiež disponuje snímačom pre automatické nastavovanie jasu a vypínanie displeja. Predný fotoaparát využijete na videohovory, ale tiež na veľmi obľúbené autoportréty.

Samozrejmosťou je podpora naprostej väčšiny hudobných a video formátov. Spojenie výkonu a veľkého displeja vám otvára dvere k nikdy nekončiacej zábave a multimediálnemu vyžitiu.

Konektivitu tu zabezpečuje podpora siete 3G a bezdrôtová technológia Wi-Fi spoločne s Bluetooth. Veľmi zaujímavou možnosťou je zdieľanie dát vďaka integrovanej technológii HotKnot, ktorá umožňuje prenášať dáta medzi dvoma kompatibilnými zariadeniami pomocou kapacitného displeja, takže stačí k sebe zariadenie priblížiť stranou s displejom a môžete prenášať dáta. Využiť to môžete napríklad pre spárovanie dvoch zariadení.

Telefón je ďalej vybavený GPSmodulom a možnosťou obslúžiť dve SIM karty zároveň. Výhodou potom je fakt, že telefón podporuje SIM karty formátu nano aj micro, pričom do portu pre nano SIM je navyše možnosť zasunúť aj pamäťovú kartu. Aj týmto krokom dokázal výrobca celý telefón skompletizovať do veľmi kompaktných rozmerov s hrúbkou len 6,9 mm. Celé telo je navyše z kvalitného kovu a kostra telefónu sa skladá z jedného kusu, čo znamená, že je veľmi odolná.

CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ
CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ
CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ
CUBOT X9 Gold ROZBALENÉ