CUBOT Rainbow 2 GOLD

CUBOT Rainbow 2 GOLD

CUBOT Rainbow 2 GOLD

Kód výrobku: RAINBOW2GOLD

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Duálny fotoaparát

Telefón CUBOT Rainbow 2 GOLD ponúka zadný 13 Mpix fotoaparát v kombinácii s druhým 2 Mpix fotoaparátom. Vďaka tomu budete môcť zachytiť dôležité okamihy vášho života vo vysokej kvalite a budete si ich môcť kedykoľvek prehliadať. Fotoaparát má funkciu automatického zaostrovania, ktorá zaisťuje vždy kvalitné a ostré fotografie. Veľkým plusom je aj LED blesk, vďaka ktorému budete fotiť skvelé zábary aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Selfie nadšencov iste poteší prítomnosť 5 Mpix predného fotoaparátu.

Virtualizácia pozadia

Telefón integruje efekty dvomi kamerami a rovnako ako vynikajúci dizajnér ponúka optimalizáciu všetkých obrázkov, a to predovšetkým pri rozostrení pozadia vtedy, keď sa blížite k danému objektu.

Android 7.0

Android 7.0 nastavil moderné grafické procesy systému Vulkan, ktorý by mal znižovať zaťaženie CPU. Zároveň Android N má aj JIT kompilátor. Rýchlosť inštalácií sa tak zvýši približne o 75 %.

Elegantný dizajn

Hrúbka telefónu je len 7,9 mm a vďaka príjemnému zaobleniu padne telefón ideálne do každej ruky. Zadná strana telefónu má elastický náter, ktorý zabraňuje odtlačkom prstov. Ak teda držíte zariadenie v ruke, bude vám pripadať, ako by ste držali v ruke kožu.

5" dotykový IPS displej

Telefón ponúka 5" IPS displej, ktorý zaistí dostatok priestoru pre všetky vaše aktivity. Displej má vysoké HD rozlíšenie 1280 x 720 bodov. Vďaka tomuto displeju si vychutnáte prirodzenosť farieb, široký pozorovací uhol a predovšetkým každý detail na obrazovke.

Desať bodov dotyku

Rainbow 2 môže podporovať až 10 bodov dotyku, čo vám výrazne uľahčí ovládanie vášho zariadenia. Vďaka tomu si užijete množstvo zábavy pri hraní hier alebo pri používaní zábavných aplikácií.

Pohodlie s funkciou DUAL SIM a ďalšie vychytávky

Zariadenie má dva sloty pre SIM karty, takže si už nemusíte lámať hlavu s tým, že v taške budete niesť dva telefóny. Vďaka tomu môžete z jedného telefónu riešiť osobné aj pracovné záležitosti. Veľkým plusom zariadenia je možnosť vloženia microSD karty s kapacitou až 256 GB, na ktorú si môžete uložiť veľké množstvo fotografií alebo obľúbenej hudby.

CUBOT Rainbow 2 GOLD
CUBOT Rainbow 2 GOLD
CUBOT Rainbow 2 GOLD
CUBOT Rainbow 2 GOLD
CUBOT Rainbow 2 GOLD
CUBOT Rainbow 2 GOLD