Cubot Echo, Dual SIM, 16GB, zlatá

Cubot Echo, Dual SIM, 16GB, zlatá

Cubot Echo, Dual SIM, 16GB, zlatá

Kód výrobku: ECHODSGOLD

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
2
Skladom
3
Skladom

Kvalitný a elegantný smartphone

Prémiový dizajn. Adaptívny displej. Skvelý výkon. Neprekonateľný fotoaparát. To, a ešte oveľa viac, je šikovný telefón CUBOT Echo.


 

Priestorný displej a vysoký výkon

5 "displej smatrphonu CUBOT Echo je multidotykový a má dokonalé HD rozlíšenie 1280 × 720 px. V jeho základe je predinštalovaný operačný systém Android 6.0.

Smartphone CUBOT Echo pracuje vďaka štvorjadrovému procesoru Media Tek MT6580 ktorého jadrá tikajú na takte 1,3 GHz. K spracovaniu vašich požiadaviek dopomôže veľká operačná pamäť 2 GB RAM. Interné úložisko pre vaše dáta je obrovských 16 GBROM, ktoré možno rozšíriť pamäťovou kartou do veľkosti až 128 GB.


Konektivita, batéria a fotoaparát

Mobilný telefón CUBOT Echo má vďaka funkcii Dual SIM možnosť byť dostupný na dvoch telefónnych číslach zároveň, bez toho aby ste museli používať dva telefóny alebo karty zdĺhavo vymieňať. K internetu sa môžete pripojiť pomocou Wi-Fialebo Bluetooth. Nechýba ani podpora zisťovania polohy pomocou GPS. Dáta môžete pohodlne prenášať medzi počítačom a mobilom pomocou USB.

Kapacita batérie je neuveriteľných 3000 mAh, ktorá udrží mobil v prevádzke veľmi dlho.

Dokonalá kamera smartphonu CUBOT Echomá rozlíšenie úžasných 13 Mpx.Predný fotoaparát má rozlíšenie 5 Mpx, a tak sa skvele hodí na robenie fotiek typu selfie. Vďaka týmto dvom kamerám nikdy nezabudnete na okamihy strávené s rodinou alebo s priateľmi.

Cubot Echo, Dual SIM, 16GB, zlatá