CUBE1 Smart band H8 Plus Black

CUBE1 Smart band H8 Plus Black

CUBE1 Smart band H8 Plus Black

Kód výrobku: CUH8PLUSBLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smart elektro

Najpredávanejšie Smart elektro

1
2
3
Skladom

Chytrý fitnes náramok CUBE1 H8 Plus


Štýlový chytrý náramok CUBE1 H8 Plus je pomocník, ktorý nemôže chýbať vo výbave žiadneho moderného športovca. Náramok disponuje mnohými funkciami, ktoré nájdu využitie pri behu, turistike alebo jazde na bicykli, stupeň krytia IPX7 zaisťuje odolnosť voči dažďu a batéria s kapacitou 50 mAh výdrž v pohotovostnom režime 7 až 12 dní.

 


 

Meranie vzdialenosti aj kvality spánku


Fitnes náramok CUBE1 H8 Plus ponúka funkcie potrebné pre každého športovo založeného človeka, ktorý sa zameriava na zdravý životný štýl a rád by mal nielen pri svojich športových výkonoch prehľad o svojom zdraví a forme. Nechýba tak funkcia merania prejdenej vzdialenosti a krokov, výpočet spálených kalórií alebo monitoring spánku.

 


 

Odolnosť aj v daždi


Všetky tieto výhody môžete naplno využívať po spárovaní vášho náramku s chytrým telefónom pomocou Bluetooth 4.0. Náramok navyše zobrazuje na svojom 0,86" OLED displeji notifikácie prichádzajúcich hovorova SMS a umožňuje diaľkové ovládanie kamery aj hudobného prehrávača mobilného telefónu. Vďaka stupňu krytia IPX7 je náramok odolný proti striekajúcej vode.

CUBE1 Smart band H8 Plus Black