Creative WebCam Live! Cam Chat HD

Creative WebCam Live! Cam Chat HD

Creative WebCam Live! Cam Chat HD

Kód výrobku: 73VF070000001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery

Najpredávanejšie Kamery

1
IP kamera TP-Link Tapo C200 40,00
28,74
Skladom
2
IP kamera TP-Link Tapo C100 32,00
24,70
Skladom
3
Skladom

Natáčajte jednoducho HD videá na webkameru pri počítači. Pre sprevádzkovanie Creative Live! Chat Cam nepotrebujete žiadnu inštaláciu, len zapojíte a kamera bude fungovať. Okrem natáčania videí umožňuje kamera tiež fotenie so šošovkou 5,7 megapixelov. Všetko potom môžete pomocou pár kliknutí zdieľať na YouTube, Facebooku alebo na Photobucket.

Videá sa na kameru natáčajú vo formáte HD 720p s frekvenciou až 30 snímok za sekundu. Fotky je možné robiť s rozlíšením 5,7 MPix. Vstavaný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku vám poskytne čistejší prenos zvuku bez rušenia z okolia.

 

Softvér Live! Central 3 Lite obsahuje dotykové rozhranie, vďaka ktorému môžete jednoducho zdieľať svoje videá a fotky na sociálnu sieť Facebook, portál YouTube alebo Photobucket. V tomto softvéri tiež môžete spravovať všetky svoje nahrané záznamy a nastaviť si na ne napríklad rodičovskú kontrolu.

Webkamera sa pripája bez inštalovania ovládačov. Je plne kompatibilná so Skype, Windows Live! Messenger alebo vašim obľúbeným Instant Messenger.

 

Hlavné vlastnosti

  • HD videá
  • fotky v rozlíšení 5,7 Mpix
  • možnosť zdieľania videí a fotiek na Facebook, YouTube alebo Photobucket
Creative WebCam Live! Cam Chat HD
Creative WebCam Live! Cam Chat HD