Creative repro T30 WiFi bezdrôt.

Creative repro T30 WiFi bezdrôt.

Creative repro T30 WiFi bezdrôt.

Kód výrobku: T30

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Reproduktory 2.0

Najpredávanejšie Reproduktory 2.0

1
Reproduktory Marvo SG-118 10,90
9,99
Skladom
2
Skladom
3
Reproduktory Marvo SG-266BT 21,99
21,33
Skladom

Bezdrôtové reproduktory Creative T30 Wireless majú starostlivo vybrané meniče pre výrazné stredy, ostré výšky, a vďaka technológii BasXPort si užijete aj výkonné basy. Možnosť bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth zvyšuje mobilitu reproduktorov.V prípade, že je zariadenie vybavené NFC technológiou, stačí jednoduchým kliknutím na reproduktory spárovať zariadenie a začať prehrávanie. Nechýba ani linkový vstup alebo samostatný konektor na slúchadlá. Na čelnej strane reproduktora sú prakticky umiestnené ovládače hlasitosti a tónov.

 

 

Veľký otvor zvukovodu zlepšuje prenos zvukových vĺn z vnútornej komory von z reproduktora. Aj bez použitia subwoofera si tak vychutnáte výkonné basy.Konštrukcia s dvomi meničmisa stará o perfektný zážitok z počúvania. Vysokotónové reproduktory s hodvábnym vrchlíkom reprodukujú jemné výšky a kužeľové meniče z tkaniny a skleného vlákna udávajú presné tóny na stredných frekvenciách.

 

 

Dosah signálu Bluetooth spojenie je až 10 metrov. Bezdrôtovo môžete prepojiť Creative T30 s akýmkoľvek zariadením podporujúcim Bluetooth. Hudbu si tak užijete ako z mobilného telefónu, tak z tabletu alebo notebooku. Alternatívne je možné prepojiť reproduktory 3,5 mm konektorom. Možnosti pripojenia rozširuje adaptér z konektora RCA na 3,5 mm konektor. Nájsť môžeme aj samostatný konektor pre slúchadlá.

Predný panel je navrhnutý s uhlom 10°, aby optimálne šíril zvuk do priestoru. Ovládacie prvky sú prakticky umiestnené na prednej strane, pre jednoduché a rýchle nastavenie hlasitosti alebo tónov.

Creative repro T30 WiFi bezdrôt.
Creative repro T30 WiFi bezdrôt.