Menu
Menu

Creative MA2400 51EF0640AA004

Creative MA2400 51EF0640AA004

Creative MA2400 51EF0640AA004

Kód výrobku: 51EF0640AA004

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Náhlavná súprava Hitz MA2400 od spoločnosti Creative Labs je moderným dizajnovým výrobkom, ktorý je vďaka elegantnému a nezabudnuteľnému vzhľadu predurčený pre mladú generáciu. Užijete si s ňou kvalitné počúvanie hudby aj dlhé telefónne hovory. Slúchadlá poskytujú bohatý, autentický zvuk s poriadnymi basmi pre počúvanie modernej i vážnej hudby v celom spektre tónov. Headset je tiež skvelou voľbou pre náruživých hráčov počítačových hier, ktorí si s ním užijú perfektné zvukové efekty. Pohodlie zaisťujú mäkké, polstrované náušníky a hlavový most.

Poriadny výkon týchto dynamických slúchadiel prinášajú basovo vyladené neodymové 34 mm meniče. Frekvenčný rozsah slúchadiel Creative MA2400 je 15 Hz až 20kHz pri impedancii 32 ohmov. Všesmerový mikrofón poskytuje vynikajúce možnosti pre hovory s rodinou a priateľmi. Slúchadlá zapojíte klasicky pomocou pozláteného štvorpólového 3.5 mm jack konektora v tvare L. Kábel s dĺžkou 1,2 m vám poskytne dostatočný priestor k pohybu. Mikrofón na kábli je vybavený tlačidlom a ovládačom hlasitosti, ktoré možno prepojiť s ovládacími funkciami pre riadenie hovorov a prehrávanie hudby v inteligentných telefónoch a tabletoch. Plochý kábel je vyrobený s ohľadom na to, aby sa nezamotal.

Slúchadlá sú určené k tomu, aby ste sa s nimi chválili v spoločnosti. Vďaka vynikajúcej izolácii pritom nebude nič rušiť váš pôžitok z reprodukovanej hudby. Ak budete potrebovať slúchadlá uložiť do tašky alebo do batohu, oceníte ich skladací dizajn. Sklopením náušníkov naplocho ušetríte miesto a slúchadlám nebude hroziť rozbitie pri prenášaní. Slúchadlá majú hmotnosť len 140 gramov, sú teda pre cestovanie ideálne. Slúchadlá sú kompatibilné s najnovšími smartfónmi a tabletmi, ktoré sú vybavené 3,5 mm konektorom so 4 kontaktmi (štandard CTIA).