Menu
Menu

Creative Inspire T6300

Creative Inspire T6300

Creative Inspire T6300

Kód výrobku: 686360

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Reproduktory 2.1

Najpredávanejšie Reproduktory 2.1

1
Reproduktory Fenda F&D A180X 51,10
38,90
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Reproduktorová 5.1 sústava Creative Inspire T6300 je zatiaľ najhlasnejší z našich systémov Inspire. Dokáže reprodukovať celé frekvenčné spektrum s vylepšenými stredobasmi a prekvapivo presným vykreslením. Ozvučenie 5.1 pri filmoch, hrách aj počúvaní hudby sa tak opäť posúva o krok ďalej vďaka jedinečnému priestorovému efektu.

Súčasťou systému je dole smerujúci bassreflexový subwoofer a tiež satelity vybavené technológiou Creative DSE (Dual Slot Enclosure), ktoré produkujú hlasnejšie a výraznejšie stredobasy. Každý satelit je vybavený technológiou Creative IFP (Image Focusing Plate) pre precíznu smerovosť a vykreslenie zvuku. Súčasťou jedinečnej konštrukcie reproduktorov Inspire T6300 sú robustné predné satelity a decentné menšie satelity vzadu a uprostred. Sprievodné zadné a stredové satelity skvele dokresľujú priestorovú ilúziu pri reprodukcii. Subwoofer možno samozrejme nastaviť podľa vašej obľúbenej úrovne basu, to všetko vďaka integrovanému káblovému diaľkovému ovládaniu. V tejto cenovej triede vám žiadny produkt neprinesie taký zážitok z počúvania hudby ako zostava Inspire T6300.

Systém je možné bezproblémovo pripojiť k ľubovoľnému 3,5mm výstupu alebo k samostatnému 3,5mm výstupu pre predný (ľavý, pravý), zadný (ľavý, pravý) a centrálny reproduktor. Ideálny pre počítače a set-top boxy.