Concept VP 5100

Concept VP 5100

Concept VP 5100

Kód výrobku: VP5100

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

2v1

Nemôžete sa rozhodnúť, či kúpiť vysávač vreckový alebo bezvreckový? V tom prípade máme pre vás skvelú správu! Česká značka Concept ponúka vysávač VP-5100, ktorý umožňuje vysávanie s prachovým vreckom a to buď textilným alebo papierovým a vysávanie bez prachového vrecka s cyklónovou technológiou. Záleží len na vás, aký variant si vyberiete. Celkom má potom vysávač 5 stupňov filtrácie a disponuje príkonom 800 W a sacím výkonom 18 kPa.

Textilné vrecko

Vysávač je vybavený 1x textilným vreckom s objemom 2,5 l. Výhodou textilného vrecka je jeho dlhšia životnosť s možnosťou opakovaného použitia. Ušetríte tak veľa peňazí za dokupovanie nových papierových vreciek. Vrecko je vyrobený z netkanej textílie a vyznačuje sa výbornou filtráciou. Súčasťou balenia sú aj 3 kusy filtračných vreciek, ktoré sú jednorazové.

Cyklónová technológia

Cyklónová technológia využíva odstredivú silu, ktorá oddeľuje nečistoty od vzduchu a tie sú odvádzané do separačnej nádoby s objemom 1,5 l. Vzduch je ďalej prefiltrovaný a čistý vrátený späť do miestnosti. Plnú nádobu stačí vybrať z vysávača a jednoduchým stlačením tlačidla ju vyprázdniť. Nádobu možno umyť a suchú vrátiť späť do vysávača. 

Príslušenstvo

Vysávač je vybavený pohodlnou teleskopickou trubicou s akčným rádiusom 8 metrov. Pohodlný a svižný pohyb zaistia dve veľké kolesá, ktoré sú pogumované a šetrné ku každému povrchu. Podlahová hubica, ktorá si hravo poradí ako s kobercami tak aj s tvrdými podlahami má nožný prepínač, ktorým aktivujete krátke kefy umiestnené vo vnútri hubice. Tie sú ideálne na vysávanie drevenej, laminátovej a vinylovej podlahy. Súčasťou je tiež hubica na čalúnenie, ktorá pomôže ako pri upratovaní čalúnenia tak aj vysatí prachu z nábytku.   

Poistka krytu

Kryt vysávača má ochrannú poistku, ktorá zabráni jeho zatvoreniu bez vloženia filtračného vrecka. V prípade, že kryt nejde zatvoriť, vnútri chýba vrecko a vy bez neho nezačnete vysávať. Chránite tak motor vysávača pred jeho poškodením.

Concept VP 5100
Concept VP 5100
Concept VP 5100
Concept VP 5100