Concept MNV 4660

Concept MNV 4660

Concept MNV 4660

Kód výrobku: MNV4660

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

 

Fotografia je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Tichá prevádzka

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV4660 s šírkou 60 cm sa radí do skupiny spotrebičov s energetickou triedou A +++. To znamená, že spotrebič je výrazne energeticky nenáročný. Pomôže vám znížiť výdavky za elektrinu a tiež byť šetrnejší k životnému prostrediu. Umývačka ďalej disponuje veľmi nízkou hlučnosťou s nameranými 44 dB, ktoré vás nebudú rušiť. Vnútorný priestor je osvetlený LED svetlom.

Turbo sušenie

Turbo sušenie je založené na prítomnosti dvoch aktívnych ventilátorov, kde jeden fúka do priestoru umývačky a druhý nasáva vlhký teplý vzduch. Skondenzovaná voda je odvedená do spodnej časti umývačky a odvedená hadicou preč. Riad je dokonale suchý.

Automatický program

Umývačka je vybavená senzormi, ktoré po prvom opláchnutí zistia mieru zašpinenia riadu. Po vyhodnotení funkcie nastavia dĺžku programu a jeho intenzitu. Vďaka tomuto programu možno dosiahnuť skvelé výsledky aj s minimálnou spotrebou vody a energie.

Variabilná príborová zásuvka

Variabilná príborová zásuvka ponúka veľa možností, ako využiť vnútorný priestor spotrebiča. Možno ju presunúť na jednu stranu a získať tak viac miesta v hornom koši. Materiál košov je pevný a stabilný. Zaisťuje dobrú manipuláciu a väčšiu nosnú záťaž.

Aqua stop

Dvojitý bezpečnostný systém Aqua stop sa skladá z dvojitej steny hadice a čidla Aqua stop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak takáto situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660
Concept MNV 4660