Concept IDV5660

Concept IDV5660

Concept IDV5660

Kód výrobku: IDV5660

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Indukcia

Flexi indukčná doska Concept IDV5660 ponúka rýchlosť, presnosť a bezpečnosť počas varenia, ktoré si užijete. Dômyselná indukčná technológia zohrieva len dno nádoby, ohrev je tak oveľa rýchlejší a tiež ekonomickejší. Varná doska v sebe skrýva 16 indukčných cievok. Táto technológia, ktorou je doska vybavená zaisťuje, že je teplota aj výkon rovnomerne rozložený presne tam, kde treba. Doska je vďaka rozloženiu cievok rozdelená aj na dve veľké flexi varné zóny, ktoré Vám umožnia na doske vyprážať aj hromadu odrezkov na rodinnú oslavu priamo v pekáči.

Dotykové ovládanie

Praktické dotykové ovládanie obsahuje posuvný slider, s ktorým pohodlne jedným pohybom volíte stupeň výkonu. Jeho umiestnenie je vpredu uprostred varnej dosky. Tá má k dispozícii ďalšie funkcie ako je pauza, udržiavanie teploty a časovač.

Rýchlosť

Potrebujete rýchlo ohriať napríklad vodu na kávu za minimum času? Priviesť vodu do varu na klasické indukčnej doske trvá menej ako dve minúty. S funkčnou Powerbooster to je dokonca ešte rýchlejšie. Táto funkcia totiž dokáže krátkodobo zvýšiť výkon najvyššieho varného stupňa.

Bezpečnosť

Indukčná varná doska Concept vyniká aj svojou bezpečnosťou. Keď zložíte nádobu z dosky, ohrev sa automaticky preruší. Indukčná doska je tiež vybavená ukazovateľom zvyškového tepla, ktorý vás upozorní na zvýšenú teplotu varnej zóny. Ďalším bezpečnostným prvkom je detská poistka. Po uzamknutí dosky zamedzí vašim ratolestiam dosku akokoľvek ovládať.

Concept IDV5660
Concept IDV5660
Concept IDV5660
Concept IDV5660
Concept IDV5660
Concept IDV5660
Concept IDV5660