Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna

Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna

Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna

- Verzia hodiniek s tvrdeným sklom Gorilla Glass 3 a kovovými časťami tela z ušľachtilej ocele
- Veľký 1,3" farebný displej, skvelo čitateľný aj na priamom slnku
- Predinštalované mapy celej Európy, zimné lyžiarske mapy a mapy 41.000 golfových ihrísk
- Vnútorná pamäť 32 GB na uloženie až 2000 skladieb a podpora offline prehrávania Spotify Deezer
- Dlhá výdrž batérie až 9 dní pri bežnom používaní
- Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, ANT+ a Bluetooth
- Príjem satelitných systémov GPSGLONASS a GALILEO
- Optické meranie srdcového tepu a okysličenie krvi zo zápästia
- 3-osí kompasgyroskop, barometrický výškomer, akcelerometer, teplomer
- Bezkontaktné platby pomocou Garmin Pay
- Celodenné monitorovanie krokov, srdcového tepu, hladiny stresu a kvality spánku
- Upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS, notifikácie, ovládanie hudby, počasie
- Vodotesné prevedenie do 10 ATM

Kúpte si ešte dnes kultové inteligentné hodinky na šport aj voľný čas Fenix 6!

Kód výrobku: HODGAR1069

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smart elektro

Najpredávanejšie Smart elektro

1
Smart náramok Xiaomi Mi Band 5 59,00
32,09
Skladom
2
3
Skladom

Inteligentné hodinky
Garmin Fenix 6

Obľúbené inteligentné hodinky značky Garmin prichádzajú v novej unikátnej rade s názvom Fenix 6 Glass čierna s novým vzhľadom aj funkciami a rovnako ako ich predchodca sa hodí ku športu, do práce aj do spoločnosti. Inteligentné hodinky s všestranným športovým zameraním zaujmú predinštalovanými mapami Európy s GPS navigáciou, bezdrôtovým pripojením Wi-Fi, hudobným prehrávačom, Garmin Pay platbami, dlhou výdržou alebo vodeodolnosťou do 10 ATM.


 

Garmin Fenix 6
 

 

Veľký displej a štýlový dizajnNová rada inteligentných hodiniek Fenix 6 prináša 1,3“ farebný displej umožňujúci pohodlné ovládanie, ktoré navyše chráni pred tvrdené sklo Gorilla Glass 3. Displej napriek tomu ostáva perfektne čitateľný aj na priamom slnku a vy tak budete mať vždy prehľad o všetkých dôležitých tréningových údajoch. Vďaka tmavo sivej lunete z ušľachtilej ocele, silikónovému remienku sa stanú štýlovým doplnkom nielen ku športu, ale aj na bežné nosenie do spoločnosti.

 


 

 

GPS a mapy Európy


S inteligentnými hodinkami Fenix 6 sa nikdy nestratíte. Vďaka vstavanej GPS môžete sledovať najdôležitejšie športové údaje, ako sú pozície, rýchlosť, tempo, vzdialenosť alebo čas, ale zároveň na displeji nájdete aj vašu aktuálnu polohu na mapovej stránke a prostredníctvom GPS navigácie vás hodinky dovedú do ciele. Hodinky obsahujú predinštalované mapy celej Európy, zimné lyžiarske mapy a mapy golfových ihrísk.


 

Garmin Fenix 6
 

 

Športové aktivity


Dostaňte sa do najlepšej formy svojho života. Hodinky Fenix 6 umožňujú merať a vyhodnocovať širokú škálu športových aktivít, vrátane režimov na beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, veslovanie, golf, triatlon, fitness, silový tréning a radu ďalších vonkajších aj halových športov. Zaznamenané aktivity sa automaticky ukladajú do aplikácie Garmin Connect českom jazyku prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth, Wi-Fi alebo ručne pomocou USB kábla, na ktorom môžete v aplikácii sledovať vyhodnotenie tréningov. Po celý deň je možné samozrejme sledovať pohybové aktivity a zdravotných ukazovateľov, ako sú prejdené kroky, spálené kalórie, srdcový tep, hladina stresu, kvalita spánku a mnoho ďalších.


 

Garmin Fenix 6
 

 

Bezkontaktné platby Garmin Pay


Platiť bez nutnosti nosiť so sebou peňaženku s hotovosťou? Pre Fenix 6 žiadny problém. Hodinky sú vybavené technológiou Garmin Pay na bezkontaktné platby, stačí teda svoju platobnú kartu spárovať pomocou služby Garmin Pay s hodinkami Fenix 6 a platiť v obchode priamo zo svojho zápästia. Službu Garmin Pay podporujú v súčasnosti banky Moneta, Komerčná banka, Creditas a mBank, pričom ďalšie budú v blízkej dobe nasledovať.


 

Garmin Fenix 6
 

 

Notifikácie z telefónu


Nechajte svoj inteligentný telefón vo vrecku, hodinky rady Fenix 6 vás po spárovaní budú priamo na vašom zápästí informovať o prichádzajúcich hovorochSMS a ďalších notifikáciách. Priamo z hodiniek môžete ovládať hudobný prehrávač v telefóne alebo sledovať informácie o počasí. Hodinky navyše obsahujú vnútornú pamäť 32 GB, na ktorú môžete uložiť až 2000 skladieb a prehrávať si svoju obľúbenou hudbu aj bez nutnosti mať so sebou telefón. Hodinky navyše zaujmú dlhou výdržou batérie až 14 dní pri bežnom používaní.


 

Garmin Fenix 6

Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna
Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna
Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna
Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna
Chytré hodinky Garmin Fenix 6 Glass, čierna