CANYON "Life is" universalni pouzdro pro 7" tablet modré

CANYON

CANYON "Life is" universalni pouzdro pro 7" tablet modré

Kód výrobku: CNSC24UT7BN

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Ostatné

Najpredávanejšie Ostatné

1
Skladom
2
Skladom
3

Každý majiteľ tabletu iste ocení spoľahlivú ochranu citlivého dotykového displeja pred mechanickým poškodením, ktoré tak často vzniká pri prenášaní, ku ktorému sú tieto zariadenia určené. S elegantným obojstranným obalom na tablet Canyon CNS-C24UT7BN z dizajnového radu "Life is" žiadne nebezpečenstvo nehrozí! Obal je k dispozícii v námorníckej modrej, ktorá sa hodí skutočne pre každého, a moderným tenkým dizajnom zaujmete v kancelárii aj v škole. Je určený primárne pre Lenovo IdeaTab A8-50, poteší však kompatibilitou so širokou škálou 6-8'' tabletov a čítačiek e-bookov, takže jeho kúpou neurobíte chybu, či už vlastníte akýkoľvek prístroj. K ďalším výhodám potom patrí obojstranné využitie - môžete sa kedykoľvek rozhodnúť, či si vyberiete hladkú alebo štýlovo vzorovanú stranu. Získate tak dve rôzne púzdra v jednom.

Puzdro Canyon CNS-C24UT7BNplní aj funkciu stojanu pre tablety. Skladací kryt jednoducho nastavíte do horizontálnej stojnej polohy, ktorá vám umožní pohodlne sledovať napríklad videá z youtube alebo surfovať po internete, alebo do vertikálnej polohy, ktorá je zase najlepšia pre čítanie e-kníh alebo textových súborov. Tak si budete môcť aj na drobnom zariadení ako je tablet vychutnať všetky druhy zábavy. Stojan využijete pri cestovaní, v pohodlí domova alebo ako súčasť pracovného stola. Možno ho nastaviť do niekoľkých zorných uhlov pre čo najpohodlnejšiu prácu. Režim stojanu je stabilný aj pri hraní hier.

Obal na tablet je vyrobený z PU materiálu so silikónovými pútkami, ktorými tablet jednoducho uchytíte pri prenášaní, takže nehrozí, že by z puzdra vypadol. Nebudete sa teda musieť báť prenášať tabletu v taške s kovovými predmetmi, ako sú kľúče, ktoré by mohli poškriabať obrazovku. Inštalácia i vyberanie tabletu sú veľmi jednoduché úkony, ktoré zvládne naozaj každý.

CANYON