Canon Selphy CP-910

Canon Selphy CP-910

Canon Selphy CP-910

Kód výrobku: CP910

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Termosublimačná tlačiareň Canon Selphy CP-910 je určená prevažne pre veľmi kvalitnú a rýchlu tlač z počítača aj z mobilných zariadení. Táto pokročilá technológia zaručuje odolnosť snímok voči vplyvom okolitého prostredia, ako je vlhkosť alebo UV žiarenie, takže ani po rokoch nestratí nič zo svojej živej farby. Zariadenie funguje na základe 3 farebných atramentov s ochrannou povrchovou úpravou a môže sa pochváliť rozlíšením 300 x 300 dpi. Tento model je veľmi elegantný a kompaktný súčasne a vďaka univerzálnej čiernej farbe sa bude hodiť na každý pracovný stôl.

Ak ste neustále v pohybe, iste oceníte výhody mobilnej tlače z chytrých zariadení (smartfóny, tablety ...). Vďaka Wi-Fi konektivite a aplikácii AirPrint™ budete môcť tlačiť kdekoľvek na cestách, ako v interiéri, tak aj pod holým nebom pomocou voliteľného nabíjacieho batériového zdroja NB-CP2L. Pre väčšiu flexibilitu môžete tiež tlačiť z rady pamäťových karietalebo z jednotiek USB Flash. Nech už budete kdekoľvek, s touto tlačiarňou si ľahko kúpite výtlačky v kvalite fotolaboratória v najrôznejších formátoch, od tých klasických cez výtlačky v tvare pohľadnice, fotografií na doklady (so sprievodcom výberu tváre), kreditnej karty alebo štvorcové výtlačky.

Jednou z ďalších výhod tlačiarne Canon Selphy CP-910 je intuitívne, veľmi jednoduché ovládanie. Tlačiareň navyše obsahuje farebný naklápací displej TFTs uhlopriečkou 6,8 cm, na ktorom sa nezobrazujú len navolené nastavenia, ale aj náhľad vašich snímok. Trvalo skvelý vzhľad na fotografiách si zaistíte s funkciami pre vylepšenie vzhľadu, ako je automatická optimalizácia snímky s detekciou scény a tváre. Ďalej môžete upraviť farby, zamaskovať červené oči a pod. Ak vyberiete pololesklú úpravu povrchu, budete mať kvalitné fotografie, odolné proti odtlačkom prstov, aj bez nutnosti kupovať zvláštny fotopapier. Tlačiareň je kompatibilná s OS Windows i Mac. Presne určený počet výtlačkov ku každému spotrebnému materiálu zaistí, že náklady na tlač budete mať plne pod kontrolou.

Canon Selphy CP-910