Menu
Menu

Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey

Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey

Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey

Kód výrobku: SX260HSGREY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Pokiaľ ste unavení z ťažkých fotoaparátov a neustáleho nosenia fotobatohov, zbystrite. Fotoaparát Canon Powershot SX260 HS je skrátka zázračná krabička, ktorá vás prekvapí svojou výbavou i funkciami.
 
Ideálny na cesty
 
Powershot SX260 HS bol navrhnutý špeciálne pre nadšených cestovateľov a dobrodruhov. Jeho telo z kovu a tvrdého plastu odolá aj silnejším otrasom a vďaka kompaktným rozmerom sa vojde do každej tašky. Veľkosť ho však nijak neobmedzuje. Objektív s dostatočným dvadsaťnásobným zoomom a výbornou svetelnosťou 3,0" prenesie do snímača ten najlepší obraz. Univerzálnosť fotoaparátu navyšuje inteligentný stabilizátor a funkcia „Zoom Plus", s ktorou môžete ešte zväčšiť priblíženie záberu. Moderný CMOS snímač dokáže vytvárať snímky s rozlíšením 12,1 megapixlov. So zabudovanou GPS navigáciou môžete bleskurýchle pričleniť súradnice ku každej fotografii pomocou zahrnutého programu „Map Utility".
 
Pre hravých fotografov.
 
S týmto drobcom si stopercentne prídu na svoje i skúsenejší používatelia, ktorí hľadajú výzvy vo fotografovaní rýchlych objektov. Výkonný procesor umožňuje fotoaparátu vytvoriť až desať fotografií za sekundu. So skvelými režimami bude súvislé fotografovanie a Film s veľmi pomalým pohybom či pohybom letiacich vtákov jednoduchší než kedykoľvek predtým. Na 3-palcovom displeji vždy uvidíte všetko potrebné ešte pred stlačením spúšte. Powershot SX260 HS sa môže pochváliť aj zbierkou užitočných i zábavných funkcií a efektov, ktoré využijete v kreatívnych chvíľach. Využite bohatú cestovnú výbavu za výbornú cenu.

Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey
Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey
Canon POWERSHOT SX 260 HS Grey