Canon i-SENSYS LBP-7110Cw

Canon i-SENSYS LBP-7110Cw

Canon i-SENSYS LBP-7110Cw

Kód výrobku: LBP7110CW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Laserovú tlačiareň Canon LBP7110Cw oceníte ako v domácnosti, tak vo firme. Hravo si poradí s obojstrannou tlačou na rôzne druhy papiera či fólií, farebne i čiernobielo. Všetko samozrejme rýchlo a spoľahlivo. Výhodou tlačiarne Canon LBP7110Cw je modul Wi-Fi, vďaka ktorému je zaistený prenos dokumentov z ľubovoľného počítača. Využijete ho predovšetkým pri tvorbe pracovných sietí.

 

Profesionálny tisk

Rýchlosť tlače formátu A4 dosahuje až 14 str./minutu v rozlíšení až 1200 x 1200 DPI, čo zaručí vždy kvalitný tlačový výstup bez ohľadu na to, či tlačíte dokumenty či grafiku. Technológia Quick First-Print navyše skracuje dobu odozvy a prebudenie z režimu spánku a následná tlač je vyriešená behom okamihu. Zásobník na 150 listov tiež minimalizuje dobu, po ktorú sa musíte venovať doplňovaniu. Pracovné postupy budú plynulé a produktívne.

 

Skvelé funkce

Tlačiareň Canon i-SENSYS LBP-7110Cw obsahuje integrovaný modul Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie k počítačovej sieti. Zdieľanie tlačiarne v rámci menšej skupiny spolupracovníkov či v domácnosti sa stane pohodlnejšie ako s klasickým káblovým prepojením. Samozrejmosťou je aj vzdialené užívateľské rozhranie, sledovanie stavu zariadenia či vykonávanie jeho správy.

Systém tlačových kaziet "všetko v jednom" obmedzuje úsilie vyžadované na údržbu. Aj samotné náklady sa držia veľmi nízko a v režime spánku spotrebuje iba 0,9W.

 

Obsah balenia:

  • štartovacie kazety 731 C/M/Y/K
  • napájecí kábel
  • príručka pre nastavenie
  • CD s uživatelským softwérom a príručkami
Canon i-SENSYS LBP-7110Cw
Canon i-SENSYS LBP-7110Cw
Canon i-SENSYS LBP-7110Cw