Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II

Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II

Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II

Kód výrobku: 6559B045

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Dokonalý vstup do sveta EOS. 18,0MP snímač fotoaparátu EOS 650D je vynikajúci na snímanie fotografií a filmov v kvalite Full HD. Vďaka dotykovému displeju LCD Clear View II variabilným uhlom natočenia je snímanie jednoduché.

Vysoko kvalitný fotoaparát EOS základnej úrovne. Správna voľba pre začiatok dobrodružstva s digitálnou jednookou zrkadlovkou.

Dokonalá kvalita obrazu

Zachyťte každý detail vďaka rozlíšeniu 18 megapixelov a vychutnajte si jemné tóny a presné farby vďaka 14bitovému obrazovému procesoru DIGIC 5. Fotoaparát EOS 650D vytvára dostatočne veľké súbory pre tlač vo veľkých formátoch alebo orezanie pre alternatívne kompozície bez toho, aby došlo k zníženiu kvality.

Vytvárajte filmové projekty v kvalite Full HD

Snímajte filmy v rozlíšení 1080p a vychutnajte si ideálnu úroveň automatického alebo ručného ovládania. Pri filmovaní môžete použiť automatické zaostrovanie vstavaný mikrofón umožňuje záznam vysoko kvalitného stereofónneho zvuku.

Udržte krok s rýchlymi akčnými scénami

Presne sledujte pohybujúce sa objekty v celom zábere vďaka systému automatického zaostrovania tvorenému deviatimi krížovými bodmi AF. Vďaka kontinuálnemu snímaniu rýchlosťou 5 sn./s pre série až 22 snímok už nikdy nezmeškáte rozhodujúci okamih.

Preskúmajte nové pohľady

Fotoaparát EOS 650D má dotykový displej LCD Clear View II s uhlopriečkou 7,7 cm (3,0") a pomerom strán 3:2, ktorý sa odklápa od tela fotoaparátu a je možné ho otáčať v rozsahu 270°. To umožňuje snímanie videonahrávok a fotografií z alternatívnych pohľadov – napríklad cez dav ľudí alebo z úrovne pása.

Ovládanie dotykovým displejom

Vychutnajte si alternatívny prístup k ovládaniu fotoaparátu EOS 650D prostredníctvom dotykového displeja LCD Clear View II s variabilným uhlom natočenia. Fotografujte a zaostrujte jediným ťuknutím a využívajte ovládanie pohybmi prstov pri prehliadaní snímok.

Výkon pri slabom osvetlení

Fotoaparát EOS 650D dokáže zachytiť snímky v rozsahu citlivosti ISO 100 až 12 800 (rozšíriteľný na ISO 25 600), čo umožňuje snímanie z ruky za slabého osvetlenia s použitím blesku.

Integrovaný vysielač Speedlite

Preskúmajte kreatívne možnosti nasvietenia bleskami Canon Speedlite, umiestnenými mimo fotoaparát a ich ovládanie pomocou integrovaného vysielača Speedlite vo fotoaparáte EOS 650D.

Automatický inteligentný scénický režim

Technológia automatického inteligentného scénického režimu spoločnosti Canon analyzuje každú scénu a automaticky nastaví najvhodnejšiu kombináciu nastavenia fotoaparátu.

Skvelé výsledky v náročných podmienkach

Ovládanie HDR podsvietenia zaznamenáva tri rôzne expozície a spája ich do jednej, pričom zachováva tieň a zvýrazňuje detaily. Režim nočnej scény z ruky fotoaparátu EOS 650D zaznamenáva viac snímok pri vysokej rýchlosti uzávierky a spája ich dokopy, čo zabraňuje rozmazaniu snímok.

Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II
Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II
Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II
Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II
Canon EOS 650D + 18-55 mm IS II