Brother HL-3170CDW

Brother HL-3170CDW

Brother HL-3170CDW

Kód výrobku: HL3170CDWYJ1

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Multifunkčné centrum od preslávenej firmy Brother, HL-3170CDW, je ideálnou voľbou pre malé podniky, ktoré hľadajú rýchlu a spoľahlivú farebnú tlačiareň. V jednom malom balení máte zabalené vynikajúce funkcie, ako je obojstranná tlač, ktorá určite poteší každého, kto rád šetrí papier. Možnosť pripojenia tlačiarne do vašej wi-fi siete alebo tlač z mobilných prístrojov.

Multifunkčná tlačiareň tlačí farby s vysokýmdopadom a ostré čierne dokumenty rýchlosťou až 23ppm, takže je ideálna pre podniky, ktoré v prvom rade produkujú čiernobiele obchodné dokumenty ale tiež napríklad pre občasnú farebnú tlač v profesionálnej kvalite. Bezdrôtová tlač z mobilného prístroja je realizovaná cez aplikáciu AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint & Scan, Cortado Workplace a Wi-Fi Direct.

Ak hľadáte zariadenie pre rýchlu a spoľahlivú farebnú tlač s automatickou duplexnou(obojstrannou) tlačou nielen pre malé firmy, Brother HL-3170CDW je presne to, čo potrebujete. Obľúbené funkcie sú zabalené v malom balení a za lákavú cenu. Tlačí vysoko kvalitné farebné dokumenty, ktoré vám uľahčia nielen vaše podnikanie.

HL-3170CDW využíva digitálnu LED technológiu pre tlač brilantných farieb v rozlíšení až 600 x 2400 dpi pre profesionálne výsledky. Navyše, keď tlačíte s High-Capacity tonerom, ušetríte až 60% toho, čo by ste normálne zaplatili v copycentre. S rýchlosťou tlače až 23ppm vo farebnej aj čiernobielej a automatickej obojstrannejtlače, nebudete strácať čas čakaním na vaše dôležité výtlačky.

Užite si pohodlie bezdrôtovej tlače z vašich Apple, Android, Kindle alebo Windows Phone mobilných zariadení. Tlač cez AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint & Scan aplikáciu, Cortado Workplace alebo Wi-FiDirect sú s touto tlačiarňou rovnako k dispozícii. Pohodlné bezdrôtové pripojenie 802.11b/g/npomáha zredukovať káble a neporiadok vo vašej kancelárii - jednoducho umiestnite tlačiareň v oblasti, ktorá vám umožní ju zdieľať s ostatnými. Môžete ju tiež nainštalovať na káblovej sieti, alebo sa pripojiť lokálne k počítaču cez USB 2.0 pripojenie Hi-Speed.

Ak u tohto produktu nie je v parametroch či texte k výrobku uvedené, že balenie obsahuje dátový či USB kábel, je nutné zakúpiť ho zvlášť.
Brother HL-3170CDW
Brother HL-3170CDW
Brother HL-3170CDW
Brother HL-3170CDW