Brother DCP-T700W

Brother DCP-T700W

Brother DCP-T700W

Kód výrobku: DCPT700WYJ1

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
PC doplnky

Najpredávanejšie PC doplnky

1
Sieťový kábel AQ CAT5e, 20m 9,90
9,60
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Jedinečná multifunkčná atramentová tlačiareň DCP-T700W od spoločnosti Brother patrí do rady InkBenefit Plus, ktorá je obľúbená najmä vďaka svojej veľkoobjemovej tlači za extrémne nízke náklady.

 


 

Rýchla a lacná tlač

Jednou z najväčších výhod tlačiarne je inovatívny systém plniteľných atramentových zásobníkov, vďaka ktorým môžete každú farbu kontrolovať a meniť zvlášť. Pre používateľov to znamená väčšiu kontrolu nad stavmi farieb a predovšetkým omnoho nižšie náklady než pri dokupovaní trojfarebných kaziet. Doplňovanie je zároveň veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Pri používaní sa môžete k tomu tešiť aj na rýchlu tlač 11 obr./min pre jednofarebné a 6 obr./min pre farebné prevedenie.

 


 

Pohodlné ovládanie

Ďalšou veľkou prednosťou tlačiarne DCP-T700W je integrovaná technológia Wi-Fi, ktorá vám umožní bezdrôtovú tlač z vašich počítačov, tabletov a smartphonov. Nemusíte tak zložito kopírovať súbory z jedného počítača na druhý či tlačiareň prenášať z izby do izby. Viac pohodlia vám dopraje aj automatický podávač dokumentov, vďaka ktorému pri skenovaní a kopírovaní viacstránkových dokumentov nemusíte zbytočne čakať pri tlačiarni. Ovládanie tlačiarne v neposlednom rade uľahčí aj praktický panel s jednoriadkovým LCD displejom.

Brother DCP-T700W
Brother DCP-T700W
Brother DCP-T700W