Brother DCP-T300

Brother DCP-T300

Brother DCP-T300

Kód výrobku: DCPT300YJ1

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Multifunkčná farebná atramentová tlačiareň Epson Stylus T300 je súčasťou inovatívneho radu zariadení InkBenefit Plus, ktorá ponúka veľkoobjemovú tlač za veľmi nízke náklady. Samozrejmosťou je tiež jednoduché a rýchle dopĺňanie atramentu a vstavaný čistiaci systém zaisťujúci dlhú životnosť zariadenia.

Šetří čas

Rýchlosť tlače na formát A4 dosahuje rýchlosť 11str./min. čiernobielych a 6 str./min. farebne. To umožní tlačiť profesionálne vyzerajúce dokumenty za veľmi krátky čas s rozlíšením až 1200 x 1200 DPI. Samozrejmosťou je aj možnosť skenovania a kopírovania - tak získate zariadenie, ktoré integruje ďalšie zariadenia do jediného tela. Ušetríte miesto v kancelárii či pracovni a napriek tomu získate plnohodnotné zariadenie spĺňajúce požiadavky na perfektne odvedenú kancelársku prácu.

Ekonomicky úsporný tisk

Extrémne nízke náklady sú zaistené použitím inovatívneho systému naplniteľných atramentových zásobníkov s výťažnosťou až 6000 strán čiernobielo a 5000 strán farebne. Ich premyslená konštrukcia tiež umožňuje ľahké doplňovanie pod optimálnym uhlom a vám stačia na doplnenie iba tri kroky.

Technické vlastnosti

Tlačiareň disponuje LCD displejom pre zobrazenie základných informácií aj tlačových úloh. Procesor tlačiarne pracuje na frekvencii 288 MHz a podporou mu je 64 MB pamäte. Pre pripojenie slúži vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0.

 

 

Brother DCP-T300
Brother DCP-T300
Brother DCP-T300