Menu
Menu

Brita Marella Cool Memo mint green

Brita Marella Cool Memo mint green

Brita Marella Cool Memo mint green

Kód výrobku: BRITA1008475

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Filtrácia vody

Najpredávanejšie Filtrácia vody

1
2
3

Filtračná kanvica Brita Marella Cool Memo v zelenej farbe zbaví vodu chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Filtrovaná voda je vhodná na pitie i na varenie - lepšia chuť kávy a čaju, ale hlavne chráni spotrebiče pred vodným kameňom. Oproti iným kanviciam disponuje až o 20% vyššou účinnosťou. Vďaka svojmu prevedeniu možno filtračnú kanvicu Brita Marella Cool Memo ľahko uchovávať v chladničke.

Systém Brita Maxtra obsahuje 4-stupňovú filtráciu. V prvej časti voda preteká jemným sieťovým filtrom. Druhá časť je založená na iónomeničovej filtrácii. Tá znižuje obsah vodného kameňa, odstraňuje ťažké kovy a zachováva pevné častice horčíka a vápnika. V tretej časti voda prechádza filtráciou aktívnym uhlíkom. Ten dokáže znížiť obsah zapáchajúcich látok, ako sú napríklad chlór alebo iné pesticídy. Štvrtá časť už len špeciálnym jemným sieťovým filtrom zachytí posledné nečistoty a voda je perfektne čistá.

Kanvica má celkový objem 2,4 litra a vody v nej vydrží až 1,4 litra. Obsahuje tiež mechanický indikátor výmeny patróny. Jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie, vďaka ktorej bude voda v kanvici perfektne čistá a nebude sa využívať kanvica nadmerne. Kanvicu je možné recyklovať, je totiž plastová a umožňuje 100% recykláciu. Jedná sa o perfektného pomocníka v domácnosti!

  • Filtračná kanvica Brita Marella
  • Mechanický indikátor výmeny patróny
  • Celkový objem 2,4 l
  • Objem filtrovanej vody 1,4 l
  • Ľahko umývateľná v umývačke
Brita Marella Cool Memo mint green
Brita Marella Cool Memo mint green