Bosch TDS383110H VADA VZHĽADU, ODRENINY

Tovar je vypredaný

Bosch TDS383110H VADA VZHĽADU, ODRENINY

Kód výrobku: TDS383110H_ZT11
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Žehličky ZLACNENÉ

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má prasklý plast na spodní straně

Sila

Parná stanica Bosch Sensixx Advanced Steam TDS383110H je profesionálny pomocník pri žehlení aj u vás doma. Výkonná žehlička s parným rázom až 400 g / min ponúka nadštandardné programy na žehlenie i-Temp Advanced, AntiShine, Hygiena, Calc'nClean. Zaiste nesklame ani náročnejších užívateľov. Čistý moderný dizajn v kombinácii fialovej, čiernej a bielej je doplnený strieborným manuálnym otočným gombíkom a svetelnými kontrolkami. S príkonom 3100 W je žehlička pripravená na žehlenie za 2 minúty. Pre pohodlné doplňovanie vody má základňa odnímateľný zásobník s kapacitou 1,4 l.

Odvápňovací systém

Žehlička je vybavená odvápňovacou tyčinkou umiestnenou priamo v parnej stanici. Vďaka nej sa minimalizuje tvorba vodného kameňa v spotrebiči a predlžuje sa tak celková životnosť prístroja. V prípade kompletného vyčistenia parnej komory a zásobníka vás bude automaticky informovať svetelná kontrolka. Pre toto čistenie má žehlička špeciálny program Calc'nClean.

Programy

  • i-Temp Advanced - Automatické nastavenie teploty, ktoré je vhodné pre všetky žehlené textílie. Táto funkcia bráni nechcenému poškodeniu textílie v dôsledku nesprávneho nastavenia teploty.
  • AntiShine - Ak je táto funkcia aktivovaná, zníži sa riziko tvorby lesklých miest na odeve. Aj v prípade, že je používaný parný ráz.
  • Hygiena- Inovatívna hygienická parná technológia, ktorá odstráni až 99.9% mikróbov. Je vhodná pre všetky druhy materiálov a je obzvlášť účinná pri použití ťažkých a chúlostivých odevov.

Automatické vypnutie

Parná stanica je vybavená automatickým vypnutím, ktoré sa aktivuje v prípade, že nie je počas  8 minút použité tlačidlo pary. Informovať vás bude blikajúco podsvietený otočný gombík a zvuková signalizácia. Pre opätovné spustenie žehličky stačí použiť tlačidlo pary. Prístroj sa tiež vypne, ak je žehlička postavená na žehliacu plochu mimo základňu či položená na bok a to za 30 s.

Vo svojej výbave má žehlička textilnú ochranu na žehliacu plochu, ktorá po nasadení chráni chúlostivé odevy, ktoré môžu byť žehlené na maximálnu teplotu s požitím pary. Ochranu je tiež vhodné používať pri žehlení tmavého odevu, aby sa zabránilo tvoreniu lesklých plôch.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape