Bosch MCM 68861Philips MG7720/15 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Tovar je vypredaný

Bosch MCM 68861Philips MG7720/15 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: MCM68861_ZT08
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príprava potravin ZLACNENÉ

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Kuchynský robot Bosch MCM 68861

Hľadáte šikovného pomocníka do kuchyne, ktorý bude vždy po ruke a vaše kuchárske umenie sa vďaka nemu posunie na inú úroveň? Ak áno, tak určite stavte na kuchynského robota Bosch MCM 68861. Jedná sa o pomocníka, ktorého môžete využiť na viac ako 50 funkcií - sekanie, strúhanie, krájanie, miesenie cesta, odšťavovanie a oveľa viac.
Pýši sa príkonom 1250 W, takže si hravo poradí s akoukoľvek úlohou, ktorú pred neho postavíte. Pre dosiahnutie perfektných výsledkov disponuje kuchynský mixér Bosch inovatívnym multifunkčným nožom Supercut. Na malé množstvo byliniek, mäsa, syra, zeleniny a ovocia určite oceníte praktický mini sekáčik.

 

Vynikajúce výsledky

Inovatívny nôž Supercut nakrája ľahko a presne všetky ingrediencie a je jedno, či sa bude jednať o tuhú alebo mäkkú zeleninu, ryby, mäso, dokonca aj bylinky, so všetkým si dokáže poradiť na jednotku. Zaujíma vás ako je to možné? Tento nôž sa pýši vlnitým ostrím a širokým rezným povrchom.
Všetky potrebné informácie nájdete na LED displeji, takže budete vždy v obraze. Medzi ďalšie funkcie a vymoženosti, ktoré určite oceníte, patrí funkcia pre drvenie a pulzný spínač pre prácu v intervaloch.
Veľkou výhodou tiež zostáva príkon 1250 W, vďaka ktorému si kuchynský robot poradí aj s náročnými úlohami a veľkým objemom.

 Všestranné využitie

Nie je nič nepríjemnejšie, než mať kuchyňu plnú prístrojov, pretože každý vie len niečo. Kuchynský robot Bosch MCM 68861 sa postará o to, že budete potrebovať len jeho spoločnosť. Pýši sa totiž multifunkčnosťou, takže vám bez problémov pomôže takmer so všetkým, čo budete potrebovať. Zvládne nakrájať uhorky, orechy i parmezán. Ďalej tiež seká, krája, drví, mixuje a zamiesi cesto, vyšľahá krém a má mnoho ďalších pôsobivých funkcií.
Už nikdy teda nebudete musieť riešiť, že vo svojom kráľovstve nemáte dostatok miesta na všetkých pomocníkov, ktorých by ste potrebovali, bude vám stačiť len jeden jediný.

 Komfort

Súčasťou vybavenia kuchynského robota Bosh je tiež veľká miešacia misa. Tá sa pýši objemom 3,9 l a zvládne pojať až 2,0 kg cesta. Poskytuje teda dostatočný priestor pre vaše kreatívne nápady.
Ďalej určite oceníte praktickú tašku na príslušenstvo. Tá má za úlohu poskytnúť bezpečné a kompaktné uloženie malých častí príslušenstva. Táto taška a jej obsah sa ľahko zmestí do miešacej misy a je vždy po ruke.

 Bezpečnosť

Výrobca samozrejme vie, že bezpečnosť by mala byť na prvom mieste. Z tohto dôvodu je mixér vybavený bezpečnostnou západkou na viečku plastovej miešacej misy a vďaka ostatnému príslušenstvu je pri práci s kompaktným kuchynským robotom vždy zaručená maximálna bezpečnosť.
Aby sa vám nestalo, že budete prístroj naháňať po kuchynskej linke, je vybavený protišmykovými nožičkami, ktoré zaistia, že po celú dobu varenia zostane na svojom mieste.