Bosch HBA 24B150

Bosch HBA 24B150

Bosch HBA 24B150

Kód výrobku: HBA24B150

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Chytrými technológiami nadobudnutá vstavaná rúra Bosch HBA 24B150 vám spríjemní chvíle strávené varením. Šetrí totiž nielen čas, ale hlavne vaše peniaze. Rúra Bosch HBA 24B150 disponuje vnútorným objemom 66 litrov, čo ju radí medzi rozmernejšie rúry. Nebude vám tak robiť žiadny problém varenie aj pre väčšie návštevy a rodinné stretnutia.

Rúra Bosch HBA 24B150 je vybavená šiestimi programami na pečenie, pričom nechýba ani multifunkcia 3D Plus, ktorá pečie jedlo rovnomerne na troch úrovniach.

Programy

  • horný + spodný ohrev
  • spodný ohrev    
  • 3D horúci vzduch
  • Eco horúci vzduch
  • cirkulačný infragril
  • vario-veľkoplošný gril

Ak nechcete dlho čakať na predhriatie rúry, stačí využiť funkcie rýchloohrevu. Nastavte požadovaný program pečenia a teplotu a stlačte tlačidlo rýchloohrevu. Rúra sa rozbehne na maximálny výkon a po dosiahnutí danej teploty automaticky prepne na nastavený program. Ušetríte tak 30% času.

                                                                                              

Aby bolo čistenie rúry Bosch HBA 24B150 čo možno najjednoduchšie, je vnútro tvorené špeciálnym GranitEmailom, ktorý je ľahko umývateľný a zabraňuje zbytočnému pripaľovaniu jedla. Zadná stena je potom potiahnutá materiálom EcoClean, teda keramickou vrstvou, ktorá uľahčuje čistenie rúry. Rúra pracuje v energetickej kategórii A-20% a patrí do rodiny spotrebičov označených známkou Green Technology inside. Tieto spotrebiče sa vyznačujú veľmi nízkou spotrebou energie, vody, alebo iných prírodných zdrojov a boli vyrobené podľa najprísnejších ekologických pravidiel.

Bosch HBA 24B150
Bosch HBA 24B150
Bosch HBA 24B150
Bosch HBA 24B150