Bosch BGL3B220

Tovar je vypredaný

Bosch BGL3B220

Kód výrobku: BGL3B220
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Praktická veľkosť a výkonný motor maximálne spríjemnia vysávanie s Bosch BGL3B220. Príkonom (700W) nepatrí k najväčším dravcom, ale inovatívny HiSpin motor vytvára silný prúd vzduchu, ktorý vysaje aj prach ktorý bol pri bežnom vysávaní v bezpečí. Naviac sa prístroj radí do energetickej triedy B, vyznačuje sa teda nízkou spotrebou energie.

Nastavit jako hlavníSystém PowerProtect neobmedzuje výkon vysávača pri zaplnení 4 litrového samotesniaceho sáčku. Pri použití správneho typu sáčku sa sací výkon zvýši až o 60%. Veľký objem sáčku vás nenúti k jeho častej výmene a znižuje náklady na používanie. PureAir HEPA filter čistí vzduch vyfukovaný z vysávača. Dosahuje triedy A pri prachových emisiách, čím prispieva k dobrej hygiene celého prostredia. Je tak skvelou voľbou i pre alergikov.

akčným rádiusom 10 metrov vysajete menší byt takmer bez nutnosti prepájať kábel do inej zásuvky. Dĺžka samotného káblu je 7 metrov a po stlačení tlačidla sa automaticky navinie späť do vysávača. Teleskopická trubka je zakončená kolieskovou sacou tryskou s prepínaním. Súčasťou je aj tryska na škáry a tryska na čalúnenie. Sacia sila je regulovateľná otočným gombíkom. Pokiaľ budete Bosch BGL3B220 prenášať, poslúži ergonomické držadlo, v opačnom prípade sa do akcie zapoja 4 otočné kolieska. Hmotnosť bez pripojeného príslušenstva je 4,3 kg.