BLAUPUNKT SanDiego 530

BLAUPUNKT SanDiego 530

BLAUPUNKT SanDiego 530

Kód výrobku: CARFG2151

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Do auta

Najpredávanejšie Do auta

1
2
Skladom
3

Autorádio San Diego 530 Worldod renomovaného výrobcu audio techniky do automobilov - firmy Blaupunktje vhodným spoločníkom na cesty vďaka svojmu veľkému dotykovému displeju, technológii Bluetooth či možnosti prehrávania filmov z DVD.

Displej

Veľký 6,2" dotykový displej s rozlíšením 800x480 pixelov slúži nielen k jednoduchému ovládaniu rádia, ale aj ku navigácii. Rádio totiž obsahuje GPS modula po nainštalovaní príslušných samostatne predávaných máp vás ľahko a jednoducho dovedie do vytúženého cieľa.

Bluetooth

Bezdrôtovú technológiu Bluetoothvyužijete na spárovanie telefónu a rádia. Rádio vám potom umožní nielen ľahko prehrávať skladby uložené v telefóne, ale aj prístup ku kontaktom, ich vytáčanie a následné handsfree telefonovanie.

Možnosti prehrávania

V rádiu si okrem klasických hudobných diskov môžete prehrať aj video disky a pri dlhom čakaní v automobile si tak napríklad prehrať film. Okrem diskov je možné do prístroja vložiť aj USB zariadenie či pamäťovú kartua prehrať si obsah z nich, pričom si zariadenie hravo poradí s väčšinou najrozšírenejších formátov, ako sú MP3, WMA, AVI, MPEG, Xvid či JPG.

BLAUPUNKT SanDiego 530