Beko WMB91242LC

Beko WMB91242LC

Beko WMB91242LC

Kód výrobku: WMB91242LC

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spredu plnená práčka Beko WMB91242LC na prvý pohľad zaujme svojím vonkajším prevedením. Okrem skvelého dizajnu a neutrálnej bielej farby však ponúka aj úspornú prevádzku, ktorá je zaručenáenergetickou triedou A++. Pri prevádzke práčky tak šetríte životné prostredie aj rodinný rozpočet.

Pripravených je pre vás16 pracích programov, ktoré poskytujú dostatok možností na účinné pranie všetkého, čo potrebujete. Okrem klasických programov výrobca tento model obohatil ošpeciálne programy na pranie vlny, tmavej bielizne, programmix 40 na pranie syntetických materiálov a bavlny v jednom cykle či program na ručné pranie.Daily Express program zabezpečuje rýchle pranie mierne znečistených bavlnených tkanín. O údržbu práčky je postarané vďaka programučistenia práčky, ktorý zaisťuje čistotu bubna, potrubia, nádobky na prášok a ďalších. Pre deti, alergikov i celú rodinu je vhodný programBabyProtect, ktorý za použitia vyšších teplôt odstraňuje všetky baktérie a odstraňuje zvyšky pracích prostriedkov vďaka intenzívnejšiemu plákaniu.

Práčka Beko WMB91242LC je vybavená bubnomskapacitou na 9 kg bielizne, je teda skvelým pomocníkom aj pre veľkú rodinu. VeľkéXL dvere s priemerom 34 cm umožňujú ľahké pranie diek, prestieradiel, županov a ďalších veľkých kusov textílií. SystémAquaFusion potom zaisťuje využitie takmer 100 % pracieho prostriedku.

Špecifikácia

  • energetická trieda A++
  • kapacita bubna 9 kg
  • 1200 ot./min.
  • 16 programov
  • XL dvere
  • AquaFusion
Beko WMB91242LC
Beko WMB91242LC
Beko WMB91242LC